Fani Nergala GNĘBIĄ prezesa TVP

Ciężki okres w życiu Juliusza Brauna.

Prezes TVP Juliusz Braun zapowiedział w zeszłym tygodniu, że zatrudnienie Adama Darskiego w programie "The Voice of Poland" było błędem. Ponoć Nergal nie pojawi się w drugiej odsłonie popularnego show. Tak przynajmniej zakładał Braun. Dziś sprawa się komplikuje.

Okazuje się, że grupa "Tak dla Nergala w TVP", która powstała na Facebooku, robi wszystko, aby zgnębić Juliusza Brauna. Fani lidera Behemotha wysyłają do prezesa TVP tysiące maili. Idzie im to sprawnie, bo mail do prezesa został podany właśnie na tym profilu. Od piątku Braun dostał 3500 wiadomości!

Jak czytamy na Wpolityce.pl, Braun wpadł we wściekłość, bo jego skrzynka mailowa jest zapchana od kilku dni. A to jego główne narzędzie pracy. Jeżeli tylko uda mu się usunąć spam, zaraz pojawia się kolejny.

Ponoć Juliusz Braun zaczyna żałować słów o zwolnieniu Nergala i myśli teraz jak wyjść z patowej sytuacji.

Mrock

Zobacz także:

Książę ciemności u kosmetyczki

Fani bronią Nergala

Pogromił Nergala! Zobacz kogo jeszcze...

Więcej o:
Komentarze (108)
Fani Nergala GNĘBIĄ prezesa TVP
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 5

  Skrzynka mailowa głównym narzędziem pracy prezesa telewizji. To mógł wymyślić tylko Mrock.

 • cosma

  Oceniono 12 razy 4

  jasssne , dać - o. rydzyka / był kiedyś menago / i jego śpiewające mohery !!!

 • ksymena

  Oceniono 13 razy 3

  TAK dla NERGALA w TVP!!!

 • abdulgdur

  Oceniono 6 razy 2

  Osobiście Darskiego vel Nergala nie lubię, w wielu przypadkach zachował się jak pajac, a tego pseudo metalowego cukierkowego rzępolenia wprost nie cierpię, podobnie jak tych mnożących się programów "tworzących gwiazdy" ale wyrzucać gościa z programu bo promuje satanizm to trzeba chyba upaść na głowę, w ogóle te argumenty i zarzuty szanownego księdza, to jakaś parodia, bo w takim razie nie należy pokazywać w telewizji wielu szanowanych autorytetów ze świata nauki i kultury tylko ze względu na to że sprzeciwiają się chrześcijaństwu i są np. buddystami :)

 • stockgirl

  Oceniono 12 razy 2

  Ja też jestem za tym by Nergal wrócił do Tvp -Bo Adam jest super i myślę ,że widzowie go lubią..! ;)

 • wiki9611

  Oceniono 12 razy 2

  Tak dla Nergala w TVP.

 • rahi_hexe

  Oceniono 10 razy 2

  Braun powinien być i tak wdzięczny. Grupa ma już prawie 8 tys osób, skoro dostał jedynie 3500 listów znaczy, że więcej jak połowa członków grupy, nie wysłała jeszcze maila z protestem. To nie jest zresztą jakieś tam "gnębienie", czy spamowanie. Treść maila jest bardzo grzeczna i zawiera prośbę o uszanowanie również światopoglądów innych widzów TVP, którzy nie zgadzają się z opinią biskupów i nie chcą by Kościół decydował, kogo mają oglądać. Nawiasem mówiąc, znam również katolików, którzy też brali udział w tym proteście.

 • ulka96

  Oceniono 10 razy 2

  "Ponoć Juliusz Braun zaczyna żałować słów o zwolnieniu Nergala i myśli teraz jak wyjść z patowej sytuacji." mam nadzieję, że pan Braun zdecyduje się jednak na pozostawienie Nergala w TVP. Sama wysłałam do pana Brauna maila. Myślę, że uda się nam - fanom Nergala i Behemotha - wywalczyć dla niego pozycję w TVP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX