Bachleda-Curuś o romansie z Colinem

Przyznała się do wpadki. Henio nie był planowany.
Bachleda-Curuś o romansie z Colinem Przyznała się do wpadki. Henio nie był planowany Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy przyznała, że jej dwuletni syn Henry Tadeusz był... wpadką."Los nie dał mi wyboru, bo poznałam Colina" - mówi Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy przyznała w wywiadzie dla "Vivy", że jej dwuletni syn Henry Tadeusz był... wpadką. "Zawsze lubiłam dzieci, ale nie czułam jeszcze potrzeby, żeby zakładać rodzinę. Tylko, że los nie dał mi wyboru, bo poznałam Colina. Spadło na nas takie uczucie, że wiedzieliśmy, że czeka nas coś wyjątkowego. I pojawił się Henio". W trakcie wywiadu Alicja dostała SMS-a. Okazuje się, że właśnie Colin napisał coś fajnego o Heniu. Aktorka przekonuje, że nie jest obecnie zakochana, ale jest otwarta na nowe znajomości. Na pytanie o żal do Colina Farrella, odpowiada dyplomatycznie: "Widocznie tak miało być. Mam nadzieję, że będziemy zawsze blisko, w przyjaźni i szacunku wychowywać Henia. Takie rozwiązanie było najlepsze. Cieszę się, że udało nam się pozostać w dobrych relacjach, bo przecież mogło być różnie". Mamy nadzieję, że Henio będzie szczęśliwy, mając rodziców na dwóch kontynentach.

Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy przyznała w wywiadzie dla Vivy, że jej dwuletni syn Henry Tadeusz był... wpadką.

Zawsze lubiłam dzieci, ale nie czułam jeszcze potrzeby, żeby zakładać rodzinę. Tylko, że los nie dał mi wyboru, bo poznałam Colina. Spadło na nas takie uczucie, że wiedzieliśmy, że czeka nas coś wyjątkowego. I pojawił się Henio.

W trakcie wywiadu Alicja dostała SMS-a. Okazuje się, że właśnie Colin napisał coś fajnego o Heniu. Aktorka przekonuje, że nie jest obecnie zakochana, ale jest otwarta na nowe znajomości. Na pytanie o żal do Colina Farrella, odpowiada dyplomatycznie:

Widocznie tak miało być. Mam nadzieję, że będziemy zawsze blisko, w przyjaźni i szacunku wychowywać Henia. Takie rozwiązanie było najlepsze. Cieszę się, że udało nam się pozostać w dobrych relacjach, bo przecież mogło być różnie.

Mamy nadzieję, że Henio będzie szczęśliwy mając rodziców na dwóch kontynentach.

iro

 

 

Zobacz także:

Gwiazdy pokazują nogi na jesień

Najseksowniejsze kobiety świata

ROZNEGLIŻOWANE dziewczyny i... trumny

Więcej o:
Komentarze (78)
Bachleda-Curuś o romansie z Colinem
Zaloguj się
 • karola26

  Oceniono 26 razy 20

  Lubie Alicje ale jak to czytam to stwierdzam, ze jest zaskakujaco naiwna. "Spadlo na nas takie uczucie" - na kogo spadlo tak konkretnie? Bo chyba nie na Colina. "I pojawil sie Henio" - no tutaj to juz smiech mi sam podchodzi do gardla. A o antykoncepcji ta dziewczyna nie slyszala? No chyba, ze tak jej to uczucie uderzylo, ze juz na rozsadek nie starczylo miejsca. I potem "pojawia sie" z nicosci Henio.

 • andrea

  Oceniono 19 razy 13

  no ciekawe, ILE Polek oparłoby się Collinowi, gwiazdorowi Hollywood. ha,ha,ha,ha Poza tym, to ładny chłopak, spodobali się sobie, więc o co ten cały jazgot? Wpadli sobie w oko i poszli do łóżka, a reszta świętych Polaków - rwie włosy z głowy co za wtopa ha,ha,ha,ha A k u r a t !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 20 razy 10

  "Spadło na nas takie uczucie, że wiedzieliśmy, że czeka nas coś wyjątkowego" - po co eufemizmy. To zwie się orgazm.

 • doret

  Oceniono 18 razy 8

  Nie ona pierwsza i nie ostatnia...Niech każdy z Was zapyta siebie lub zastanowi się ilu z nas jest ze wpadek...Zwykłe życie.....a o niej po prostu piszą w gazetach

 • hydroxymetan

  Oceniono 33 razy 7

  Colin sobie podupcył, a Curusi ostał się ino synek. I to tyle na temat tej niby miłości.

 • oro23

  Oceniono 12 razy 6

  co za żenada, dorośli ludzie i najwyraźniej nie słyszeli o antykoncepcji. przerażająca jest niefrasobliwość celebrytów którzy otwarcie mówią "dziecko nas zaskoczyło", ""to była wpadka". I jeszcze Henio "się pojawił". bocian przyniósł? przedszkole

 • karola26

  Oceniono 14 razy 6

  A tak w ogole to Henio jest sensacja na miare naszego kraju. W tym calym Hollywoodzie bzyka sie za przeproszeniem kazdy z kazdym, alimenty plyna szerokim strumieniem, dzieciaki potem w prywatnych przedszkolach z wlasnym stylista i nikt nie cierpi. Ale w PL nadal mega afera i bekart Henio podnosi ludziskom cisnienie bo tu sie niewiele dzieje. Siedz lepiej dziewczyno w tym LA bo tam ludzie sie zajmuja wlasnym interesujacym zyciem i zwisa im z kim masz Henia i czy on slubny czy nie.

 • reki335

  Oceniono 10 razy 6

  co to są ALIMENTY? = przyjemność taty rozłożona na raty :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX