Serialowa aktorka wyjechała z Polski

Syliwa Juszczak, aktorka znana m.in. z ról w "Szpilkach na Giewoncie" i "Na Wspólnej", wyemigrowała do Norwegii razem z synami i mężem Magnusem Arnsenem.
Serialowa aktorka wyjechała z Polski Syliwa Juszczak wyemigrowała do Norwegii Syliwa Juszczak, aktorka znana m.in. z ról w "Szpilkach na Giewoncie" i "Na Wspólnej", wyemigrowała do Norwegii razem z synami i mężem Magnusem Arnsenem Syliwa Juszczak, aktorka znana m.in. z ról w "Szpilkach na Giewoncie" i "Na Wspólnej", wyemigrowała do Norwegii razem z synami i mężem Magnusem Arnsenem. Sywlia Juszczak i Magnus Arnsen, z pochodzenia Norweg, pobrali się w styczniu 2011. 34-letnia aktorka nie narzekała na brak propozycji - wystąpiła w wielu popularnych serialach. Mimo to, jak podaje "Twoje Imperium", decyzję o przeprowadzce aktorka uważa za najlepszą w życiu. Oprócz pięknego domu Juszczak najbardziej cieszy fakt, że nie musi już każdego dnia przeciskać się przez zakorkowane ulice Warszawy. Chłód i mrok Norwegii nie zniechęcają jej bynajmniej do działania. Aktorka chwali się, że oprócz rozpoczęcia nauki języka norweskiego, zaczęła też aktywnie poszukiwać pracy - przegląda oferty i wysyła CV. Trzymamy kciuki!

Sywlia Juszczak i Magnus Arnsen, z pochodzenia Norweg, pobrali się w styczniu 2011.

Mieszkając w Polsce, 34-letnia aktorka nie narzekała na brak propozycji - wystąpiła w wielu popularnych serialach. Mimo to, jak podaje "Twoje Imperium", decyzję o przeprowadzce aktorka uważa za najlepszą w życiu. Oprócz pięknego domu Juszczak najbardziej cieszy fakt, że nie musi już każdego dnia przeciskać się przez zakorkowane ulice Warszawy.

Chłód i mrok Norwegii nie zniechęcają jej bynajmniej do działania. Aktorka chwali się, że oprócz rozpoczęcia nauki języka norweskiego, zaczęła też aktywnie poszukiwać pracy - przegląda oferty i wysyła CV. Trzymamy kciuki!

 

Sylwia Juszczak

 


Zobacz także:

Najseksowniejsze kobiety świata

POJEDYNEK DEKOLTÓW w "Tańcu z Gwiazdami"

Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 5

Więcej o:
Komentarze (8)
Serialowa aktorka wyjechała z Polski
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 2

  Mam spieprzone gógl - Sywlia Juszczak: the number you're trying to reach is currently unavailable.

 • armandoo

  Oceniono 3 razy 1

  Pewnie miała dosyć "kraju buraków". ;)

 • jablonexkociak

  Oceniono 1 raz 1

  Co to za kobieta?

 • pawelczyk

  Oceniono 2 razy 0

  I jako szczęśliwa żona mieszkając w Norwegii będzie jechać na zmywaku bo bez języka to nawet statystką w filmie nie zostanie.

 • joasiiaa

  Oceniono 1 raz -1

  interesujące.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX