Szapołowska ma złe relacje z córką narzeczonego?!

Wieje chłodem.
Spór Szapołowskiej z córką narzeczonego Wieje chłodem Jak donosi magazyn "Rewia", Grażyny Szapołowska nie lubi się z córką swego narzeczonego Eryka Stępniewskiego. Remy wyprowadziła się z tego powodu z domu ojca Jak donosi magazyn "Rewia", na szczęśliwym związku Grażyny Szapołowskiej i jej narzeczonego Eryka Stępniewskiego istnieje poważna skaza. Są nią relacje aktorki z córką biznesmena, trzydziestoletnią Romy. Romy, która dotąd mieszkała we Francji, jakiś czas temu postanowiła sprowadzić się do Polski i zamieszkać w domu swojego taty. Szybko jednak uciekła do wynajętego mieszkania. Powodem wyprowadzki trzydziestolatki były, zdaniem autora artykułu w "Rewii", jej fatalne relacje z ukochaną ojca. Stosunki kobiet podobno od początku były chłodne i - co więcej - żadna z nich nie starała się o ich polepszenie. Sytuacji nie uratowała nawet wspólna praca przy filmie "Trick", którego finansowania podjął się Stępniewski licząc, że panie znajdą jednak wspólny język. Sprawa jest na tyle poważna, że aktorka nie przyjęła nawet zaproszenia na urodziny córki biznesmena, które odbyły się ostatnio w jednej z jego stadnin. Cóż, jak widać obie są uparte.

Jak donosi magazyn "Rewia", na szczęśliwym związku Grażyny Szapołowskiej i jej narzeczonego, Eryka Stępniewskiego istnieje poważna skaza. Są nią relacje aktorki z córką biznesmena, trzydziestoletnią Romy.

Romy, która dotąd mieszkała we Francji, jakiś czas temu postanowiła sprowadzić się do Polski i zamieszkać w domu swojego taty. Szybko jednak uciekła do wynajętego mieszkania.

Powodem wyprowadzki trzydziestolatki były, zdaniem autora artykułu w "Rewii", jej fatalne relacje z ukochaną ojca. Stosunki kobiet podobno od początku były chłodne i, co więcej, żadna z nich nie starała się o ich polepszenie. Sytuacji nie uratowała nawet wspólna praca przy filmie "Trick", którego finansowania podjął się Stępniewski licząc, że panie znajdą jednak wspólny język.

Sprawa jest na tyle poważna, że aktorka nie przyjęła nawet zaproszenia na urodziny córki biznesmena, które odbyły się ostatnio w jednej z jego stadnin.

Cóż, jak widać obie są uparte.

 

 

zenek

Zobacz także:

Jak gwiazdy lansują się na Facebooku

Co Paris Hilton robiła w Polsce?

Oto najseksowniejsza kobieta świata