Najseksowniejszy facet świata jest bezpłodny

Jackman przeżył osobisty dramat.
Jackman przeżył dramat Najseksowniejszy facet świata nie może mieć dzieci. Hugh Jackman, najseksowniejszy mężczyzna świata: Kiedy przestałem dręczyć się myślą o przekazaniu genów, pokochałem Oscara i Avę jak swoje prawdziwe dzieci. Hugh Jackman zyskał sławę dzięki roli w filmie "X Men". W 1996 roku poślubił Deborra-Lee Furness. Aktor często chwali się swoim udanym małżeństwem. Niedawno magazyn "People" uznał go za najseksowniejszego mężczyznę świata. Kiedy jego żona dowiedziała się o wyróżnieniu, powiedziała: Naprawdę ty? A nie Brad Pitt? To w takim razie wynieś śmieci, seksowny chłopczyku. Okazuje się, że najseksowniejszy mężczyzna świata cierpi na bezpłodność. W jednym z wywiadów powiedział: To było bolesne i bardzo trudne. Chciałem przejść przez cały proces starania się i czekania na narodziny dziecka. Długo godziłem się z tym, że jest to niemożliwe. Na początku nie kochałem swoich adoptowanych dzieci. Teraz wiem, ze to było głupie i się tego wstydzę. W momencie, w którym przestałem dręczyć się myślą o przekazaniu genów, pokochałem Oscara i Avę jak swoje prawdziwe dzieci. To są moje prawdziwe dzieci. W ogóle nie myślę o nich jak o adoptowanych. Oboje z Deb uważamy, że to było nasze przeznaczenie. Zostać ich rodzicami i stworzyć im dom. W rozmowie z Anną Wendzikowską Jackman powiedział: Każde z moich dzieci jest na swój sposób wyjątkowe. Dorastanie nie jest łatwe. Ja jako dziecko wszystkiego się bałem. Wiem, ze mój syn będzie przechodził w życiu trudne chwile dlatego staram się go na to przygotować i jestem surowym ojcem. (...) Chronię swoje dzieci, żeby miały jak najbardziej prywatne życie. Ja miałem wybór, jakie chcę mieć życie, one nie miały.

Hugh Jackman zyskał sławę dzięki roli w filmie "X Men". W 1996 roku poślubił Deborra-Lee Furness. Aktor często chwali się swoim udanym małżeństwem. Niedawno magazyn "People" uznał go za najseksowniejszego mężczyznę świata. Kiedy jego żona dowiedziała się o wyróżnieniu, powiedziała:

Naprawdę ty? A nie Brad Pitt? To w takim razie wynieś śmieci, seksowny chłopczyku.

Okazuje się, że najseksowniejszy mężczyzna świata cierpi na bezpłodność. W jednym z wywiadów powiedział:

To było bolesne i bardzo trudne. Chciałem przejść przez cały proces starania się i czekania na narodziny dziecka. Długo godziłem się z tym, że jest to niemożliwe. Na początku nie kochałem swoich adoptowanych dzieci. Teraz wiem, ze to było głupie i się tego wstydzę. W momencie, w którym przestałem dręczyć się myślą o przekazaniu genów pokochałem Oscara i Avę jak swoje prawdziwe dzieci. To są moje prawdziwe dzieci. W ogóle nie myślę o nich jak o adoptowanych. Oboje z Deb uważamy, że to było nasze przeznaczenie. Zostać ich rodzicami i stworzyć im dom.

W rozmowie z Anną Wendzikowską Jackman powiedział:

Każde z moich dzieci jest na swój sposób wyjątkowe. Dorastanie nie jest łatwe. Ja jako dziecko wszystkiego się bałem. Wiem, ze mój syn będzie przechodził w życiu trudne chwile dlatego staram się go na to przygotować i jestem surowym ojcem. (...) Chronię swoje dzieci, żeby miały jak najbardziej prywatne życie. Ja miałem wybór jakie chce mieć życie, one nie miały.

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Christina Aguilera wygląda fatalnie

Kolenda-Zaleska pokazała córkę

Co Paris Hilton robiła w Polsce?