Fani bronią Nergala

Jest już specjalna strona na Facebooku.
Fani bronią Nergala Powstała specjalna strona obrońców Nergala na Facebooku. Na Facebooku powstała strona, na której fani Nergala sprzeciwiają się nieprzedłużaniu z nim kontraktu przez TVP na udział w programu "The Voice Of Poland". Na Facebook.com powstała specjalna strona fanów Nergala, czyli jurora show "The Voice Of Poland". Po tym jak prezes TVP Juliusz Braun powiedział, że zatrudnienie Darskiego było błędem i w kolejnych edycjach programu z pewnością go nie zobaczymy, oburzeni fani stworzyli stronę pod nazwą: "Tak dla Nergala w TVP". Zwolennicy Nergala łączą się w zorganizowane akcje jak np. wspólne pisanie e-maili czy petycji. Temat Nergala i jego zasiadania w ławie jurorskiej nie znika z mediów od kilku tygodni. Wszystko dlatego, że wokalista death metalowej grupy Behemoth został oskarżony przez stowarzyszenia katolickie o propagowanie satanizmu. I choć w programie nigdy nie wydarzyło się nic, co mogło by potwierdzić tę tezę, środowiska katolickie wciąż krytykują jego udział w popularnym show.

Na Facebook.com powstała specjalna strona fanów Nergala, czyli jurora show "The Voice Of Poland" i lidera metalowego zespołu. Po tym, jak prezes TVP Juliusz Braun powiedział, że zatrudnienie Darskiego było błędem i w kolejnych edycjach programu  z pewnością go nie zobaczymy, oburzeni fani stworzyli stronę pod nazwą: "Tak dla Nergala w TVP". Zwolennicy Nergala łączą się w zorganizowane akcje, jak np. wspólne pisanie maili czy petycji.

Temat Nergala i jego zasiadania w ławie jurorskiej nie znika z mediów od kilku tygodni. Wszystko dlatego, że wokalista death metalowej grupy Behemoth został oskarżony przez stowarzyszenia katolickie o propagowanie satanizmu. I choć w programie nigdy nie wydarzyło się nic, co mogłoby potwierdzić tę tezę, środowiska katolickie wciąż krytykują jego udział w popularnym show.

 

dziad

Zobacz także:

Palikot jak Nergal. A może mocniej?

Jak znani bronią Nergala

Nergal musi zostać w "The Voice". 5 powodów