Fani bronią Nergala

Jest już specjalna strona na Facebooku.
Fani bronią Nergala Powstała specjalna strona obrońców Nergala na Facebooku. Na Facebooku powstała strona, na której fani Nergala sprzeciwiają się nieprzedłużaniu z nim kontraktu przez TVP na udział w programu "The Voice Of Poland". Na Facebook.com powstała specjalna strona fanów Nergala, czyli jurora show "The Voice Of Poland". Po tym jak prezes TVP Juliusz Braun powiedział, że zatrudnienie Darskiego było błędem i w kolejnych edycjach programu z pewnością go nie zobaczymy, oburzeni fani stworzyli stronę pod nazwą: "Tak dla Nergala w TVP". Zwolennicy Nergala łączą się w zorganizowane akcje jak np. wspólne pisanie e-maili czy petycji. Temat Nergala i jego zasiadania w ławie jurorskiej nie znika z mediów od kilku tygodni. Wszystko dlatego, że wokalista death metalowej grupy Behemoth został oskarżony przez stowarzyszenia katolickie o propagowanie satanizmu. I choć w programie nigdy nie wydarzyło się nic, co mogło by potwierdzić tę tezę, środowiska katolickie wciąż krytykują jego udział w popularnym show.

Na Facebook.com powstała specjalna strona fanów Nergala, czyli jurora show "The Voice Of Poland" i lidera metalowego zespołu. Po tym, jak prezes TVP Juliusz Braun powiedział, że zatrudnienie Darskiego było błędem i w kolejnych edycjach programu  z pewnością go nie zobaczymy, oburzeni fani stworzyli stronę pod nazwą: "Tak dla Nergala w TVP". Zwolennicy Nergala łączą się w zorganizowane akcje, jak np. wspólne pisanie maili czy petycji.

Temat Nergala i jego zasiadania w ławie jurorskiej nie znika z mediów od kilku tygodni. Wszystko dlatego, że wokalista death metalowej grupy Behemoth został oskarżony przez stowarzyszenia katolickie o propagowanie satanizmu. I choć w programie nigdy nie wydarzyło się nic, co mogłoby potwierdzić tę tezę, środowiska katolickie wciąż krytykują jego udział w popularnym show.

 

dziad

Zobacz także:

Palikot jak Nergal. A może mocniej?

Jak znani bronią Nergala

Nergal musi zostać w "The Voice". 5 powodów

Więcej o:
Komentarze (22)
Fani bronią Nergala
Zaloguj się
 • laska3

  Oceniono 16 razy 12

  A Nergal i tak świetnie sobie poradzi, przejdzie do innej stacji, komercyjnej, gdzie spokojnie zwiększy oglądalność czegokolwiek i zarobi więcej kasy. Proponuję, żeby TVP usunęła jeszcze geja, bo też nie spełnia misji. I panią, co ma dziecko bez ślubu.

 • framberg

  Oceniono 10 razy 8

  Wywalić z TVP Brauna.
  Wbrew konstytucyjnym zasadom równości i wolności sumienia usiłuje narzucać jedna filozofię wywodzącą się z jednej koncepcji religijnej i oceniać ludzi podług niej, miast podług kwalifikacji i umiejętności medialnych.

 • rahi_hexe

  Oceniono 9 razy 7

  Ludzie, ten program jest o muzyce nie o religii. Nie wiem, czy mamy drugiego tak rozpoznawanego na świecie polskiego muzyka jak "Nergal". O wytwórniach, w których on wydaje reszta polskich artystów może sobie pomarzyć. Mimo, że osobiście nie lubię takiej sztuki, to kto się nadaje do takiego programu lepiej niż on? Wojewódzki, który chyba nawet wykształcenia muzycznego nie ma a jest za to milion razy bezczelniejszy? Wreszcie w jakimś programie do głosu dopuścili profesjonalistów to trzeba to s*********.

 • rezun

  Oceniono 11 razy 7

  Jestem zdania, że TVP powinien odejść Braun, który nie wnosi tam nic dobrego. Nergal powinien zostać.

 • noltee

  Oceniono 11 razy 7

  Symbolicznie to co zrobił Nergal to wrzucenie granatu do dołka.
  Dzięki temu dowiedzieliśmy się jakie szambo jest w tym dołku.

 • leila

  Oceniono 14 razy 6

  A ja jestem za Nergalem podoba mi się jak prowadzi ten program w TVP !!!!!
  ps A jak mdła Urbańska zostanie w TZG a Nergla wywalą z TVP to dla mnie jednoznaczne będzie to że w TV liczą się tylko układy.

 • wiki9611

  Oceniono 7 razy 3

  dajcie spokój Darskiemu ,nic złego nie robi każdy ma swoje przekonania i tego powinnien się trzymać

 • wasza_mama

  Oceniono 8 razy 2

  NO KUR*A NIC ZLEGO W TYM PROGRAMIE NIE ROBI TO PO C*UJ SIE CZEPIAJA

 • koksu11

  0

  ale nienormalnii http://www.tinyurl.pl?GwcqxDTB

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX