Kora została babcią!

Jazon przyszedł na świat.
Kora została babcią! Jazon przyszedł na świat Kora została babcią. Kilka tygodni urodził się Jazon, syn Szymona Sipowicza i jego dziewczyny 11 października Kora, obecnie jurorka show Polsatu "Must be the music", została babcią! Jej wnuczek ma na imię Jazon - Kora wyznała nam to jako pierwszym już parę tygodni temu. Chłopczyk jest synem Szymona Sipowicza i jego dziewczyny. Sipowicz próbował swoich sił jako model. Znany jest też jako DJ Perez. Cała rodzina jest bardzo szczęśliwa. Dumny dziadek Jazona, Kamil Sipowicz, wrzucił zdjęcia maluszka na swój profil na Facebooku.

11 października Kora, aktualnie jurorka show Polsatu "Must be the music", została babcią! Jej wnuczek ma na imię Jazon - Kora wyznała nam to jako pierwszym już parę tygodni temu. Chłopczyk jest synem Szymona Sipowicza i jego dziewczyny. Sipowicz próbował swoich sił jako model. Znany jest też jako DJ Perez.

Cała rodzina jest bardzo szczęśliwa. Dumny dziadek Jazona, Kamil Sipowicz, wrzucił zdjęcia maluszka na swój profil na Facebooku.

Plotek gratuluje!

(Fot. za Facebook)

(Fot. za Facebook)

A oto szczęśliwi rodzice podczas wakacji w Sopocie.

Jaką babcią będzie Kora? Zobaczcie, co o nowej roli powiedziała nam artystka.

Rudy


Zobacz także:

To ciacho to syn Kory!

Kora uczy się LATAĆ!

NAJOSTRZEJSI jurorzy talent show: ranking!