Gabrysia odpadła. Mimo braku matury

Wracamy do Maćkówki...

W kolejnym odcinku drugiej serii programu "Top Model. Zostań Modelką" konkurencji nie wtrzymała 19-letnia Gabriela Pacholarz. Mająca zaledwie 170 cm wzrostu dziewczyna o wymiarach: 86 - 60 - 90 cm od początku miała niewielkie szanse na powodzenie w programie. Jurorów ujęła jej dość krzykliwa osobowość.

W dzisiejszym odcinku Pacholarz powiedziała, że musi zostać w programie, bo nie ma po co wracać do domu.

Inne dziewczyny mają do czego wracać, mają pracę, Dorota ma dziecko, a ja co... nawet nie mam matury.

Naprawdę nie masz do czego wracać? Proponujemy książki.

 

Zobacz także:

Karolina nie zostanie Top Modelką

Sesja modelek z nagim koszykarzem

Ania z "Top Model" ma bulimię?

Więcej o:
Komentarze (35)
Gabrysia odpadła. Mimo braku matury
Zaloguj się
 • kachna15

  Oceniono 5 razy 5

  bardzo dobrze , że odpadła ;// //

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 5

  Ja zacznę kląć publicznie czytając takie komentarze redaktorzyn: "Naprawdę nie masz do czego wracać? Proponujemy książki." Buahahahahaha. Mogę? Napisał autor newsa oczytany jak ch*uj, własnych tekstów się naczytał i zgrywa bibliofila.
  @karolku - ja mam wrażenie, że skoro tak łatwo szafujesz ocenami, Adonisie za zeta, to nawet matura na 30% jest wydaje się Ci obca. Bo tu już user jeden zadał Ci pytanie o studia i jakoś zbyłeś milczeniem. A tak chętnie wytykasz maturę innym.
  Porypana jest edycja jako taka. Jak wół do karety pasuje tam Piróg trąbiący "szyja do przodu". Na szczęście nie obchodzimy święta dziękczynienia i indyki szyj wystawiać nie muszą :)

 • sansa

  Oceniono 5 razy 5

  "Naprawdę nie masz do czego wracać? Proponujemy książki" - nie oglądam tego programu, nie znam tej panny, ale znam pismaków z Plociucha. I z czystym sumieniem mogę powiedzieć: przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.

 • kayamoko

  Oceniono 3 razy 3

  Ja rozumiem wszystko, ale ta panna nie ma wyrazu, nie ma osobowości, niczym się nie wyróżnia. Po prostu nie mogła przejść.

 • karol460

  Oceniono 3 razy 3

  Mogła odpaść zamiast niej ta blondyna, która nie wzięła udziału w jednym zadaniu chodzeniu po wodzie i która cały czas się skarżyła podczas sesji, że odczuwa ból fizyczny. Po co się dziewczynko pchałaś do świata modelek? To jest porypane była już jedna edycja, więc dziewczyny powinny wiedzieć co ich czeka, że będą nie lada trudne wyzwania w tym na pewno rozbierana sesja, denerwują mnie takie płaczki, one powinny od razu odpaść, skoro nie umieją sprostać zadaniom.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 4 razy 2

  kurdupel! to niech się głąb uczy i zdaje maturę!

 • karolajna5

  Oceniono 2 razy 2

  noo i bardzo dobrze, że odpadłaaaa!!!!!!!!!!! wielka cwaniara bez matury hahhahahaa

 • pisadelko

  Oceniono 2 razy 2

  A co ma matura do tego byla slaba i odpadla. do roboty niech sie weznie

 • armandoo

  Oceniono 2 razy 2

  karol460: Tylko ta "blondyna" ma świetne warunki na modelkę. Mi się nie podoba, ale modelką byłaby dobrą. Bardzo pozytywnie mnie w tym odcinku zaskoczyła Ania i przy okazji utarła nosa tej szmacie, o której jest ten artykuł. :) Gdyby tylko nie była taka dziecinna, to naprawę byłoby z nią spoko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX