Młynarska i Kurowska są na wspólnej diecie

Wieloletnie przyjaciółki wspierają się w zrzucaniu kilogramów.
Młynarska i Kurowska na wspólnej diecie Wieloletnie przyjaciółki wspierają się w zrzucaniu kilogramów. Agata Młynarska po metamorfozie wygląda zjawiskowo. Nic dziwnego - dziennikarka pozbyła się 12 kilogramów! Na taką samą dietę przeszła Joanna Kurowska. Agata Młynarska po metamorfozie wygląda zjawiskowo. Nic dziwnego - dziennikarka pozbyła się 12 kilogramów! Teraz przykład wzięła z niej Joanna Kurowska. Aktorka przeszła na poleconą przez Młynarską dietę glikemiczną. "Codziennie rano kurier dowozi aktorce posiłki o niskim indeksie glikemicznym" - informuje "Rewia". W diecie są potrawy z dużą ilością kwasów tłuszczowych, np. makaron razowy, ogórki, pomidory, białe mięso. Efekty są szybko zauważalne. Kurowska pochwaliła się zmienionym już wyglądem podczas premiery spektaklu "Chorego z urojenia". Wzbudziła zachwyt! Najbardziej cieszy się z tego oczywiście jej przyjaciółka.

Agata Młynarska po metamorfozie wygląda zjawiskowo. Nic dziwnego - dziennikarka pozbyła się 12 kilogramów! Teraz przykład wzięła z niej Joanna Kurowska.

Aktorka przeszła na poleconą przez Młynarską dietę glikemiczną.

Codziennie rano kurier dowozi aktorce posiłki o niskim indeksie glikemicznym - informuje "Rewia".

W diecie są potrawy z dużą ilością kwasów tłuszczowych, np. makaron razowy, ogórki, pomidory, białe mięso. Efekty są szybko zauważalne. Kurowska pochwaliła się zmienionym już wyglądem podczas premiery spektaklu "Chorego z urojenia". Wzbudziła zachwyt! Najbardziej cieszy się z tego oczywiście jej przyjaciółka.

 

Kabe

Zobacz także:

Doda świeci pupą na pokazie mody

Wybory: Wielcy wygrani i przegrani

Ania Dąbrowska - od Idola do jurora