Tamara Arciuch: 2 imprezy w jeden wieczór

Aktorka lubi bywać.
Tamara Arciuch: 2 imprezy w 1 wieczór Aktorka lubi bywać Tamara Arciuch jednego wieczoru pojawiła się na 2 imprezach w Warszawie: Promocji nowego zapachu Diane von Furstenberg w Sephorze i pokazie Paprocki&Brzozowski Tamara Arciuch, znana ostatnio z roli siostry Hanki Mostowiak w "M jak miłość", nie próżnuje. Korzysta z zaproszeń na stołeczne imprezy. Jednego wieczoru pojawiła się aż na dwóch! Najpierw aktorka gościła na promocji nowego zapachu Diane von Furstenberg w Sephorze. Pozowała tam do zdjęć m.in. z Agnieszką Cegielską. Tego samego wieczoru poszła na pokaz Paprocki&Brzozowski. Bawiła się ze swoim mężem Bartkiem Kasprzykowskim i Małgorzatą Sochą. Po jej twarzy nie widać było nawet cienia zmęczenia. Gratulujemy wytrzymałości!

Tamara Arciuch znana ostatnio z roli siostry Hanki Mostowiak w "M jak miłość" nie próżnuje. Korzysta z zaproszeń na stołeczne imprezy. Jednego wieczoru pojawiła się na promocji nowego zapachu Diane von Furstenberg w Sephorze. Pozowała tam do zdjęć m.in. z Agnieszką Cegielską.

 

Tego samego wieczoru poszła na pokaz Paprocki&Brzozowski. Bawiła się ze swoim mężem Bartkiem Kasprzykowskim i Małgorzatą Sochą.

Po jej twarzy nie widać było nawet cienia zmęczenia.

Gratulujemy wytrzymałości!

 

Kabe

Zobacz także:

Doda świeci pupą na pokazie mody

Wojewódzki: Na prawicy jest jeden gej

Wybory: Wielcy wygrani i przegrani