Korwin Piotrowska zachwycona Nergalem

Pociąga ją.

Karolina Korwin-Piotrowska zawodowo ocenia gwiazdy w programie „Magiel Towarzyski”. Robi to także na swoim profilu facebooka i czasem, w roli eksperta od show-biznesu, w „Dzień dobry TVN”. Przez te, nierzadko bardzo ostre, wypowiedzi dziennikarka zraziła do siebie sporo gwiazd. Do tej grupy jednak na pewno nie można zaliczyć Darskiego.

Coraz bardziej kontrowersyjny lider metalowego zespołu i juror show w jakiś sposób zasłużył sobie na szacunek i sympatię Piotrowskiej. Już wcześniej broniła jego miejsca w „The Voice of Poland” i podkreślała, że jest wyjątkowo kulturalną osobą, którą chce oglądać cała Polska, bo wygrał ze śmiertelną chorobą. Dodała także kilka czułych słów: że jest „sexy kolesiem” z tłumem mdlejących wielbicielek, takim słodkim „misio-pysio”, całującym „kobiety w brzuszek”. Ale tym razem dziennikarka poszła o krok dalej. Już nie tylko podziwia Nergala inteligencję, wykształcenie, umiejętność wypowiadania się, nie ukrywa także swojego zainteresowania jego wyglądem, męskością, a nawet ubiorem. Oto jej słowa:

Darski to facet wykształcony i oczytany, a przy tym bardzo męski. I on z tą męskością się obnosi, nie ma w sobie nic z metroseksualnego mężczyzny. Widać, że ma testosteron. Ubiera się jak James Dean czy Mick Jagger. Działa na wszystkich bez wyjątku. Jego drugą najważniejszą zaletą, obok tego ostentacyjnego heteroseksualizmu, jest megainteligencja. Takich postaci w polskim show-biznesie po prostu brakuje. On pięknie mówi, jego wypowiedź ma początek, rozwinięcie i koniec, a to wyjątek wśród naszych rodzimych gwiazd - mówi dla "Flesz" Piotrowska.

Spostrzeżenia swoja drogę liczne, więc musi się Nergalowi Piotrowska faktycznie uważnie przyglądać...

Buka

Zobacz także:

Znane stylistki krytykują Korwin-Piotrowską

Korwin-Piotrowska poniża Najmana: Mózg mu nie pracuje

Wylaszczona Korwin-Piotrowska

Więcej o:
Komentarze (59)
Korwin Piotrowska zachwycona Nergalem
Zaloguj się
 • nieniebieski

  Oceniono 10 razy 6

  lojzo:

  Reasumując: trzęsienia ziemi, tsunami, huragany, pioruny, 5000 chorób i zjadliwych pasożytów atakujących człowieka czyli w efekcie miliony ofiar na przestrzeni wieków to jest kara za jedno jabłko ?
  Miliony trupów za jedno jabłko ?
  Serio mówisz ? :D

 • ulka96

  Oceniono 6 razy 4

  Nergal rządzi i tyle w temacie:D hehe. P. Karolina ma stu procentową rację :)

 • spock

  Oceniono 7 razy 3

  Mnie też kiedyś kręciły smoki,diabły,czaszki itp.,ale to było jak chodziłem do podstawówki,czyli około dwadzieścia lat temu,widocznie Darski jeszcze się nie wyszumiał.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 1

  Czytam te pseudoteologiczne wywody lojzo i dostrzegam elementarne braki w wiedzy i nadinterpretacje Biblii. Może koleś jest z Bractwa Piusa X, bo oni takie brednie jak lojzo propagują. Znaczna część teologów odeszła już od tak dogmatycznego postrzegania kwestii Szatana/piekła. Ale żeby to wiedzieć trzeba przeczytać coś więcej niż stenogramy z kazań Natanka i jemu podobnych.
  Co do tematu: omnibus Piotrowska zachwyca się intelektem Darskiego - moim zdaniem - z jednego powodu: polski szołbiz jest pełen pustaków mających problemy ze zbudowaniem zdania złożonego, o przeczytaniu czegoś więcej niż programu TV nie wspominając.

 • lady_vv

  Oceniono 1 raz 1

  Robila z nim wywiad 2 lata temu.

 • cosma

  Oceniono 2 razy 0

  We Francji , każdy clochard to FILOZOF z którym na każdy temat można porozmawiać przy flaszecce wina !!! i nie są to ot takie głupie rozważana , wielu z nich to ludzie wykształceni ,po solidnych studiach !!!
  W Polsce też nie tylko Darski jest taki zdolny i mądry , widocznie Kórwin źle szuka ?!!

 • schabowy

  Oceniono 2 razy 0

  Nergal jest zajebisty ;)

 • wiki9611

  Oceniono 2 razy 0

  Darski jest super

 • wiki9611

  Oceniono 2 razy 0

  zgadzam się z Korwin Piotrowską są ludzie mądrzy w tym kraju

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX