Zobacz, jak rośnie brzuszek Schejbal

Aktorka nie zwalnia tempa.
Brzuszek Schejbal rośnie! Aktorka nie zwalnia tempa. Magazyn "Twoje Imperium" opublikował zdjęcia Magdy Schejbal z planu "Szpilek na Giewoncie". Aktorka ma coraz większy brzuszek i nie zwalnia tempa. Aktorka Magda Schejbal już pod koniec roku urodzi swoje drugie dziecko. Ojcem dziecka jest Sławomir Zięba-Drzymalski, którego Schejbal poznała na planie serialu "Szpilki na Giewoncie". Jest to pierwsze dziecko Schejbal i Zięby-Drzymalskiego. Aktorka ma też dwuletniego syna Ignasia. Magazyn "Twoje Imperium" opublikował zdjęcia Schejbal z planu "Szpilek na Giewoncie". Aktorka ma coraz większy brzuszek i nie zwalnia tempa. Jest w końcu na finiszu zdjęć do trzeciej serii serialu.

Aktorka Magda Schejbal już pod koniec roku urodzi swoje drugie dziecko. Ojcem dziecka jest Sławomir Zięba-Drzymalski, którego Schejbal poznała na planie serialu "Szpilki na Giewoncie". Jest to pierwsze dziecko Schejbal i Zięby-Drzymalskiego. Aktorka ma też dwuletniego syna Ignasia.

Magazyn "Twoje Imperium" opublikował zdjęcia Schejbal z planu "Szpilek na Giewoncie". Aktorka ma coraz większy brzuszek i nie zwalnia tempa. Jest w końcu na finiszu zdjęć do trzeciej serii serialu.

 

(Screen z Twoje Imperium)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Ola Szwed ścięła włosy!

Kto wpadł przymierzyć okulary Minge?

Zobacz, jak głosują: Donald Tusk z rodziną