Młynarska nie uprawia seksu

Dziennikarka publicznie o celibacie.
Młynarska nie uprawia seksu Dziennikarka publicznie o celibacie Agata Młynarska w wywiadzie dla RMF FM przyznała, że żyje w celibacie, ponieważ nie jest jej łatwo znaleźć odpowiedniego partnera Gwiazdy lubią się dzielić z publicznością swoimi sekretami. Ostatnio udowodniła to Agata Młynarska, która w wywiadzie dla radia RMF FM poruszyła kwestię swojej samotności. Prezenterka stwierdziła, że od rozstania z Jarosławem Kretem żyje w celibacie, ponieważ nie jest łatwo znaleźć odpowiedniego partnera. Dodała, że nie szuka jednorazowych przygód i że jedyne, co wchodzi w grę, to stały związek. Młynarska ujawniła, że owszem - panowie się nią interesują, ale na razie nie ma wśród nich nikogo w jej typie. Dodała, że wielu z jej adoratorów ma żony, co w jej oczach ich dyskwalifikuje. Poza tym przyznała, że kiedy ma się 46 lat, to na zaloty mężczyzn patrzy się inaczej niż kiedyś. Zdaniem dziennikarki niełatwo jest znaleźć faceta, z którym można się po prostu dobrze dogadać. W związku z tym żyje samotnie, a gdy ktoś mówi, że ładnie wygląda, żartobliwie odpowiada, że to celibat tak na nią działa.

Co by nie powiedzieć, gwiazdy lubią dzielić się publicznie sekretami. Ostatnio udowodniła to Agata Młynarska, która w wywiadzie dla radia RMF FM poruszyła kwestię swojej samotności.

Prezenterka stwierdziła, że od rozstania z Jarosławem Kretem żyje w celibacie, ponieważ nie jest łatwo znaleźć odpowiedniego partnera. Dodała, że nie interesują jej jednorazowe przygody i że jedyne co wchodzi w grę to stały związek.

Młynarska ujawniła, że owszem panowie się nią interesują, ale nie ma wśród nich póki co nikogo, komu ona mogłaby, to zainteresowanie odwzajemnić. Dodała, że wielu z jej adoratorów ma żony, co w jej oczach ich dyskwalifikuje, a także, że mając 46 lat, patrzy już na zaloty mężczyzn inaczej niż kiedyś.

Zdaniem dziennikarki niełatwo jest znaleźć faceta, z którym można się po prostu dobrze dogadać. W związku z tym żyje samotnie, a gdy ktoś mówi, że ładnie wygląda żartobliwie odpowiada, że to celibat tak na nią działa.

 

 

ally

Zobacz także:

Paul McCartney wziął ślub

Zobacz, jak głosują: Donald Tusk z rodziną

Doda zabiera Szychowskiego na salony