Gulasz, papryka i placki - Kaczyński hitem na fejsie

Prezes nową gwiazdą internetu.
Gulasz, papryka i placki Prezes Kaczyński nową gwiazdą internetu. Wystarczyła niefortunna wypowiedź podczas wieczoru wyborczego, aby Kaczyński stał się gwiazdą Facebooka. Powstał fanpage "Boję się Budapesztu w Warszawie". Wystarczyła niefortunna wypowiedź podczas wieczoru wyborczego, aby Jarosław Kaczyński stał się gwiazdą Facebooka. Prezes Prawa i Sprawiedliwości, komentując sondażowe wyniki wyborów, powiedział tak: Jestem głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, kiedy nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt. Zebrani zwolennicy prezesa zareagowali oklaskami. Zareagował również Facebook. Kilka minut po wypowiedzi o Budapeszcie powstał fanpage "Boję się Budapesztu w Warszawie" czy "Nie chcę Budapesztu w Warszawie". W przeciągu kilku godzin strony zebrały po kilka tysięcy fanów. W mgnieniu oka użytkownicy portalu zaczęli sobie przesyłać zabawne grafiki z Jarosławem Kaczyńskim. Hitami stały się również regionalne smaki węgierskie. Gulasz po węgiersku, placyki po węgiersku oraz oczywiście papryka. Władze Budapesztu muszą teraz zachodzić w głowę, skąd taki nagły skok popularności miasta w internecie. Czekamy jeszcze na wypowiedź prezesa w wersji dance, electro oraz mix z filmikami "Lubię placki" czy "Jesteśmy w Mediolanie".

Wystarczyła niefortunna wypowiedź podczas wieczoru wyborczego, aby Jarosław Kaczyński stał się gwiazdą Facebooka. Prezes Prawa i Sprawiedliwości, komentując sondażowe wyniki wyborów,  powiedział wczoraj tak:

Jestem głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, kiedy nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt.

Zebrani zwolennicy prezesa zareagowali oklaskami. Zareagował również Facebook. Kilka minut po wypowiedzi o Budapeszcie powstał fanpage "Boje się Budapesztu w Warszawie" czy "Nie chcę Budapesztu w Warszawie". W przeciągu kilku godzin strony zebrały po kilka tysięcy fanów. W mgnieniu oka użytkownicy portalu przesyłali sobie zabawne grafiki z Jarosławem Kaczyńskim. Na przykład taką:

jarosław kaczyński,nie chcę budapesztu w warszawie, boję się budapesztu w warszawie

 

Hitami stały się również regionalne smaki węgierskie. Gulasz po węgiersku, placyki po węgiersku oraz oczywiście papryka.

Władze Budapesztu muszą teraz zachodzić w głowę skąd taki nagły skok popularności miasta w internecie. Czekamy jeszcze na wypowiedź prezesa w wersji dance, electro oraz mix z filmikami "Lubie placki" czy "Jesteśmy w Mediolanie".

Zostań fanem Plotka na Facebooku i odkryj różową stronę mocy

PoliKOT

Zobacz także:

Znani żartują ze wzrostu...

Babcia hitem internetu: O Tusku, Kaczyńskim i fejsie

Kot Alik UMIERA

Więcej o:
Komentarze (17)
Gulasz, papryka i placki - Kaczyński hitem na fejsie
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 15 razy 7

  Spieprz,,,,j dziadu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  W sumie po co wchodzić na siostrzany Deser, skoro to samo jest tu.

 • nkwd

  Oceniono 9 razy 1

  Mój boże on jest już bardzo chory..........................

 • amelia78

  Oceniono 4 razy 0

  Dawno sie tak nie uśmiałam :D

 • asienieczka

  Oceniono 4 razy 0

  Panie Jaroslawie czas na odpoczynek!!!!!!!

 • siska81

  Oceniono 1 raz -1

  siet http://niepoprawni.pl/blog/208/wyszlo-z-ambasady-na-rozkaz-msz-tu

 • baba_jaga

  Oceniono 3 razy -1

  A może Jarosław był głodny i miał ochotę na leczo? :-)

 • ulka96

  Oceniono 5 razy -1

  haha, tak to było niezłe:D:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX