Łapiccy mogą adoptować jedynie 60-latka

Na drodze do szczęścia stoi polskie prawo.

Andrzej i Kamila Łapiccy podobno myślą o powiększeniu rodziny. Zastanawiają się nad adopcją. Przeszkadza im jednak polskie prawo. Andrzej Łapicki ma 87 lat, jego żona - 27 lat. Okazuje się, że Łapicki jest za stary, żeby adoptować kilkuletnie dziecko a jego żona jest za młoda, żeby adotpować nastolatka. Henryk Haak, profesor Uniwersytetu Szczecińskiego, powiedział dla rp.pl:

Zasadą powinna być różnica jednego pokolenia, mniej więcej 20-30 lat. Chodzi o to, żeby przysposabiający zapewniał dziecku opiekę i wychowanie aż do uzyskania przez niego pełnoletności.

Wychodzi na to, że Łapicki może adoptować jedynie 60-latka...

 

Rudy


Zobacz także:
Oto szczęściarze, którzy zdobyli młodsze
6 wcieleń Kamili Łapickiej! Zobacz wszystkie
Najgorętsze pary polskiego szołbiznesu

Więcej o:
Komentarze (29)
Łapiccy mogą adoptować jedynie 60-latka
Zaloguj się
 • 23adam55

  Oceniono 10 razy 6

  A moze 30 - latka przynajmiej jedna osoba bedzie zadowolona.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 4

  Rudy nie jest dziennikarzem. Może chociaż archeologiem zostanie. Info wisiało w portalach 29 września. Kop chłopie, kop - może prawdziwy skarb wykopiesz. Albo chciaż ogródek przekopiesz.

 • skoroszanka

  Oceniono 4 razy 2

  Ośmieszają się oboje.

 • instalka

  Oceniono 8 razy 2

  zauwazyliscie, jak sie nam wylaszczyla mloda malzonka?
  Lepsze ciuchy, stylizacje poprawione, makijaz, fryzura.... WIDAĆ ZE KASA PIERNIKOWATEGO MĘŻULKA NIE JEST TRZYMANA W SKARPECIE

 • kotekmamrotek

  Oceniono 6 razy 2

  Rudy Ty wróć może do przedszkola, bo zakończenie tak wcześnie edukacji (czyt. nawet jej nie rozpoczęcie) źle ci wyszło. Tytuł twojego czegoś zwanego artykułem brzmi: Łapiccy mogą adoptować jedynie 60-latka. Po czym miernoto jedna, ciemniaku bez przedszkola piszesz: Okazuje się, że Łapicki jest za stary, żeby adoptować kilkuletnie dziecko a jego żona jest za młoda, żeby adotpować nastolatka. Jak nie widzisz tu sprzeczności to radziłabym jeszcze raz pójść do żłobka. Następna rzecz jest taka, że nie wiem co to za słowo: adotpować... wiem, ze istnieje słowo adoptować... ale adotpować?

 • nkwd

  Oceniono 6 razy 2

  Na zasadzie : "umarł król,niech żyje król ".Przynajmniej,młoda-stara Łapicka nie będzie sama............potem.

 • aneta8206

  Oceniono 3 razy 1

  jak by znalazła sobie chłopa w swoim wieku to by jej macicą ruszył,ale niestety dopóki nie zostanie wdową to se dzieci na zdjęciach może pooglądać...

 • wiki9611

  Oceniono 3 razy 1

  niech ona lepiej się zajmie mężem on już potrzebuje tyle opieki co dziecko ,wiek robi swoje

 • dodosdontquack

  Oceniono 3 razy 1

  Ja sie jej wcale nie dziwie, ze wybrala Lapickiego. Wystarczy rozejrzec sie wokol, chocby po tutejszych komentarzach. Wrecz przeciwnie, ona ma do siebie znacznie wiecej szacunku niz kobieta, ktora wybiera jakiegos nieokrzesanego chama i stawia chyba tylko na s3ks.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX