Kayah podarowała uczestniczkom sukienki

Miły gest.

Dziś rusza Bitwa w "The Voice of Poland". Uczestnicy zmierzą się w duetach pod okiem trenerów. Po castingach nie liczy się już tylko głos ale też wypadałoby dobrze wyglądać na scenie.

Najwięcej problemu z tym, jak i w co się ubrać miała oczywiście żeńska część uczestników ?The Voice of Poland? - mówi osoba z produkcji programu, z firmy Rochstar. Dlatego Kayah postanowiła pomóc dziewczynom ze swojej drużyny. Trenerka zrobiła im wielką niespodziankę, przynosząc torbę pełną sukienek i biżuterii. To nie były zwykłe rzeczy, to właśnie w tych kreacjach Kayah występowała podczas najważniejszych wydarzeń muzycznych.

Dziewczyny z drużyny Kayah bardzo się cieszyły.

Chociaż sama nie noszę sukienek to muszę przyznać , że były piękne. Kayah, naprawdę miły gest - napisała na swoim profilu na Facebooku Małgorzata Kuś.
Kayah to fantatsyczna miła i ciepła kobieta - napisała z kolei Karolina Leszko. Przywiozła nam sukienki, niestety na mnie nie pasowała ani jedna L.

Oglądajcie "The Voice of Poland" - TVP2, sobota, godz. 20.05! "The Voice of Poland. Więcej o show przeczytacie tutaj, a program na FB pod tym linkiem.

 

Rudy

 

Zobacz także:
Kayah odkrywa nogi
Najseksowniejsi faceci 2011, cz 2.
Najpiękniejsze nogi polskiego show-biznesu, cz. 3