Amerykańska aktorka schudła 45 kilo

Kiedy przytyje?
Amerykańska aktorka schudła 45 kilo Kiedy przytyje? Amerykańska aktorka Kirstie Alley wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i schudła 45 kilogramów. Czy taka waga się utrzyma? Amerykańska aktorka Kirstie Alley znana jest z ról w takich filmach jak: "I kto to mówi", "Kto tu rządzi", a także efektownego chudnięcia i przybierania na wadze. Znów to zrobiła! Efektu jojo przecież nigdy dość. Alley wzięła udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami", dzięki czemu schudła 45 kilogramów! Jest to spektakularny sukces! Obyśmy nie musieli obserwować równie spektakularnego powrotu do starej wagi.

Amerykańska aktorka, Kirstie Alley, znana jest z ról w takich filmach jak: "I kto to mówi", "Kto tu rządzi" a także efektownego chudnięcia i przybierania na wadze. Ona znów to zrobiła! Efektu jojo przecież nigdy dość.

Alley wzięła udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami", dzięki czemu schudła 45 kilogramów! Jest to spektakularny sukces! Obyśmy nie doczekali równie spektakularnego powrotu do starej wagi.

 


Rudy

Zobacz także:

Okrywamy sekret diet gwiazd

Pogodynka schudła 20 kilo!

Horodyńska i Rusin. To jednak się lubią?