Rusza wielka Bitwa!

To drugi etap programu.

Wielkie zmiany w "The Voice of Poland"! Od 8 października, przez trzy kolejne soboty, będziemy mogli oglądać kolejny etap programu ?The Voice of Poland - Bitwa?.

W ?Przesłuchaniach w ciemno? każdy z trenerów skompletował dwunastoosobową drużynę, którą już w sobotę będzie musiał podzielić na sześć par. Przez kolejne trzy tygodnie w ?Bitwie? uczestnicy będą walczyć w duetach z kolegą z własnej drużyny, a 22 października,  dzięki dodatkowej ?Dogrywce?, poznamy finalną grupę uczestników, którzy wezmą udział w odcinkach na żywo. Do walki o kontrakt płytowy i tytuł najlepszego głosu w Polsce stanie ostatecznie 20 wokalistów.

?Bitwa? to niezwykle emocjonujący etap. Uczestnicy i trenerzy, na wspólnych warsztatach wokalnych, mieli okazję poznać się i polubić, a teraz trenerzy będą musieli zdecydować, który z ich podopiecznych opuści program. Do trenerów dołączają specjaliści, którzy będą im doradzać przy wyborze.

I tak Ani Dąbrowskiej będzie pomagał jej menadżer Paweł Jóźwicki oraz producent muzyczny Kuba Galiński, w zespole Kayah zobaczymy Andrzeja Smolika oraz wokalistkę Iwonę Zasuwę. Andrzejowi Piasecznemu doradzać będą wokalistka Dominika Kurdziel oraz producent muzyczny Łukasz Kowalski, a Nergalowi Zbigniew Hołdys oraz Ula Rembalska, wokalistka zespołu The Boogie Town.

Jak sobie poradzą uczestnicy? Oglądajcie "The Voice of Poland" - TVP2, sobota, godz. 20.05! "The Voice of Poland. Więcej o show przeczytacie tutaj, a program na FB pod tym linkiem.

Victor

Zobacz także:

Co wiesz o jurorach "The Voice of Poland - QUIZ!

Uczestnik show śpiewa serialową piosenkę. Wideo!