Gok Wan opowiada, jak się głodził

Stylista pod uśmiechem kryje problemy.

Okazuje się, że pod powłoką otwartego, uśmiechniętego stylisty kryje się człowiek z dużymi problemami. Gok Wan zdradził, że cierpiał na anoreksję.

Jak czytamy na dailymail.co.uk Gok był najmłodszym z trójki rodzeństwa. Jego ojciec pochodzący z Chin i matka Brytyjka, prowadzili razem restaurację. Jego brat - Kwoklyn, trener sztuk walk był tym ?odważnym?. Siostra Oilen, która jest prawnikiem była ?tą mądrą? a Gok był ?grubasem?. W Wieku 20 lat zaczął się odchudzać. Ważył wtedy 133 kilogramy. Zaczął zażywać środki przeczyszczające. Wkrótce schudł do 69 kilogramów. Lekarze stwierdzili, że cierpi na anoreksję.

Każde negatywne słowo, uczucie, doświadczenie, które możesz sobie wyobrazić wrzuć do worka, wymieszaj i połknij - tak czułem się w najgorszych momentach anoreksji. Nie obchodziło mnie czy umrę. (...) Kiedy byłem gruby moja osobowość była jedyną rzeczą, z której byłem dumny, i nad którą panowałem. Chyba nadal opłakuję śmierć grubszego siebie.


Gok szukał schronienia w swojej nowej, telewizyjnej osobowości.

Zacząłem pracować, pracować i pracować. To stało się dla mnie wszystkim. Później napisałem swoją autobiografię. To był bardzo bolesny i okropny proces, ale pozwolił mi pokazać co osiągnąłem i przez co przeszedłem. (...) Musze popracować trochę więcej nad innymi dziedzinami życia. Nie chcę na łożu śmierci mieć tylko ładnego konta w banku.

 

Rudy


Zobacz także:

Gok Wan przyjeżdża do Polski

Tu pomieszkuje Ewa Farna

Marczuk na imprezie Majdana