Uczestnik show śpiewa serialową piosenkę!

Posłuchajcie, jak mu wychodzi.
Uczestnik show śpiewa serialową piosenkę! To nie zbieg okoliczności. "The Voice of Poland. Najlepszy głos" daje szansę osobom, które są wyjątkowe - wyłoniony w eliminacjach Rafał Brzozowski śpiewa hit "Na dobre i na złe". Oto dowód, że "The Voice of Poland. Najlepszy głos" daje szansę osobom, które są wyjątkowe. Jak się dowiedzieliśmy, Rafał Brzozowski, który jest w drużynie Andrzeja Piasecznego, śpiewa piosenkę pt. "Masz zawsze mnie", która jest nowym hitem serialu "Na dobre i na złe". Co ciekawe, muzykę do tego kawałka skomponowali Marek Kościkiewicz i Robert Kozyra. Autorką tekstu jest natomiast Agnieszka Jastrzębska, dziennikarka DDTVN! "The Voice of Poland. Najlepszy głos" emitowany jest w soboty w telewizyjnej Dwójce o godz. 20.05.

Oto dowód, że "The Voice of Poland. Najlepszy głos" daje szansę osobom, które są wyjątkowe. Jak się dowiedzieliśmy, Rafał Brzozowski, który jest w drużynie Andrzeja Piasecznego, śpiewa piosenkę pt. "Masz zawsze mnie", która jest nowym hitem serialu "Na dobre i na złe". Co ciekawe, muzykę do tego kawałka skomponowali Marek Kościkiewicz i Robert Kozyra.  Autorką tekstu jest natomiast Agnieszka Jastrzębska, dziennikarka DDTVN!

Posłuchaj, jak śpiewa Brzozowski:

"The Voice of Poland. Najlepszy głos" w soboty w telewizyjnej Dwójce o godz. 20.05. Więcej o show przeczytacie tutaj, a program na FB pod tym linkiem.

Victor

Zobacz także:

Jak znani bronią Nergala

Co Ty wiesz o Nergalu? QUIZ!