Syn Górniak nie lubi się kąpać!

Ach, te wyznania polskich gwiazd.
Syn Górniak nie lubi się kąpać! Zaskakujące wyznanie gwiazdy. Przy okazji występu w programie "Tak to leciało", gdzie wykonała utwór "Mydło lubi zabawę", Edyta Górniak przyznała, że jej syn Allan nie przepada za kąpielą. Jak się okazuje, Edyta Górniak lubi dzielić się ze społeczeństwem sekretami z rodzinnej łazienki. Jakiś czas temu uznała, że powinna powiadomić szerszą publiczność o swoim zamiłowaniu do mycia włosów żelem pod prysznic. Teraz przyszła pora na kolejne wyznanie. Przy okazji występu w programie "Tak to leciało" piosenkarka przyznała przed kamerami, że jej syn Allan nie przepada za kąpielą. Zamiast iść do łazienki się umyć, chłopiec nierzadko okłamuje podobno mamę mówiąc, że już wykonał ten przykry obowiązek. Zwierzenia Górniak nie wzięły się z powietrza. Sprowokował ją do nich utwór zespołu dziecięcego Fasolki "Mydło lubi zabawę", który zaśpiewała w programie. Mydło lubi zabawę, jak każdy. Nie każdy jednak - niestety - lubi mydło.

Jak się okazuje, Edyta Górniak lubi dzielić się ze społeczeństwem sekretami z rodzinnej łazienki. Jakiś czas temu uznała, że powinna powiadomić szerszą publiczność o swoim zamiłowaniu do mycia włosów żelem pod prysznic. Teraz przyszła pora na kolejne wyznanie.

Przy okazji występu w programie "Tak to leciało" piosenkarka przyznała przed kamerami, że jej syn Allan nie przepada za kąpielą. Zamiast iść do łazienki się umyć, chłopiec nierzadko okłamuje podobno mamę mówiąc, że już wykonał ten przykry obowiązek.

Zwierzenia Górniak nie wzięły się z powietrza. Sprowokował ją do nich utwór "Mydło lubi zabawę", który zaśpiewała w programie.

Mydło lubi zabawę, jak każdy. Nie każdy niestety jednak lubi mydło.

 

 

ally

Zobacz także:

Wielka kariera polskiej modelki

Otwarcie nowej restauracji Magdy Gessler

Jennifer Garner prezentuje brzuszek!

Więcej o:
Komentarze (21)
Syn Górniak nie lubi się kąpać!
Zaloguj się
 • mazaga

  Oceniono 6 razy 6

  Jak każdy chłopiec w jego wieku.
  Poza tym po upublicznieniu masakrycznego zdjęcia z niemowlęctwa, Edyta powinna się przymknąć, już niedługo rówieśnicy mu tego nie przepuszczą.

 • ashka

  Oceniono 5 razy 5

  częste mycie skraca życie :)
  faktycznie mało dzieci kocha kąpiele -wszak jest tyle ciekawszych zajęć!

 • klara154

  Oceniono 3 razy 3

  "Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko"
  "Dzieci dzielą się na brudne i szczęśliwe"
  Dziwne, że redaktorzy o tym nie wiedzą.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Dzieci mają to do siebie, że nie lubią się myć.

 • wykolejony

  Oceniono 3 razy 3

  kobieta powiedziała to jako żart w programie jak to leciało?przy piosence o myciu a wy robicie z tego newsa.... olaboga!!!!...... on sie nie myje!!! i co z tego ? ja też tego nie lubiłem...a żyje i już się myje:):)

 • anida1111

  Oceniono 2 razy 2

  cygany nie przepadaja za myciem:)

 • benq

  Oceniono 4 razy 2

  wszystkie dzieci taka maja ale po kiego ch.. ona to oglasza publicznie? niedlugo poinformuje wszystkich, ze przylapala syna jak sie masturbowal w pokoju?

 • wasza_mama

  Oceniono 1 raz 1

  HEHEHE MYDLO LUBI ZABAWE HEHEHE SCHYLAJACY SIE PO MYDLO TEZ

 • nkwd

  Oceniono 1 raz 1

  @andrea
  jesteś dnem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX