Nergal podrywa uczestniczki "The Voice Of Poland"!

Niezły jest.
Nergal podrywa uczestniczki "TVoP" Bezczelny czy zabawny? W ostatnim odcinku programu "The Voice Of Poland" Nergal wyluzował się na tyle, że zaczął podrywać uczestniczki. Czy to wypada? W ostatnim odcinku programu "The Voice Of Poland" Nergal bardzo się wyluzował. Zachowuje się, jakby wojna, która toczy się na łamach prasy, wcale go nie dotyczyła. Był zabawny, żartował i... podrywał uczestniczki. Jedną z nich była Anna Galstyan, z pochodzenia ormianka, która zaśpiewała piosenkę Alicji Keys "New York". Nergal zdecydował się odwrócić fotel i wtedy zobaczył, jak atrakcyjna jest Anna: - Ja się wahałem, a ty flirtowałaś głosem i mnie uwiodłaś. I ja się wdałem w ten romans. I cała reszta się zgadza...! Reszta jurorów zauważyła zachwyt na jego twarzy, Kayah powiedziała: - Odważnie, bardzo mi się podobało. Ja nie nacisnęłam, bo nie lubię Adamowi przeszkadzać w romansach. Odrobinę zdezorientowana uczestniczka powiedziała: - Ale to romans muzyczny. Nergal wyraźnie rozbawiony całą sytuacją, powiedział: - Nie znasz dnia ani godziny! I przytulił Annę. Następnie na swojej liście wpisał ją jako czerwone szpilki i dżinsy...

W ostatnim odcinku programu "The Voice Of Poland" Nergal bardzo się wyluzował. Zachowuje się jakby wojna która toczy się na łamach prasy, wcale go nie dotyczyła. Był zabawny, żartował i... podrywał uczestniczki. Jedną z nich była Anna Galstyan z pochodzenia ormianka, która zaśpiewała piosenkę Alici Keys "New York". Nergal zdecydował się odwrócić fotel i wtedy zobaczył jak atrakcyjna jest Anna:

Ja się wahałem, a ty flirtowałaś głosem i mnie uwiodłaś. I ja się wdałem w ten romans. I cała reszta się zgadza...!

Reszta jurorów zauważyła zachwyt na jego twarzy, Kayah powiedziała:

Odważnie bardzo mi się podobało. Ja nie nacisnęłam, bo nie lubię Adamowi przeszkadzać w romansach.

Odrobinę zdezorientowana uczestniczka powiedziała:

Ale to romans muzyczny.

Nergal wyraźnie rozbawiony całą sytuacją, powiedział:

Nie znasz dnia, ani godziny!

I przytulił Annę. Następnie na swojej liście, wpisał ją jako czerwone szpilki i dżinsy...

"The Voice of Poland. Najlepszy głos" w soboty w telewizyjnej Dwójce o godz. 20.05. Więcej o show przeczytacie tutaj, a program na FB pod tym linkiem.

 

kori

Zobacz także:

The Voice Of Poland - relacja na żywo

Zobacz muzyczne show od kuchni

Czemu jurorzy występują w tych samych ubraniach