Annie Leibovitz ma dzisiaj urodziny!

Kończy 62 lata.
Urodziny Annie Leibovitz Słynna fotograf kończy 62 lata. Słynna amerykańska artystka fotograf Annie Leibovitz obchodzi 62. urodziny. Jej zdjęcia zdobią okładki najpopularniejszych światowych magazynów. Słynna amerykańska artystka fotograf Annie Leibovitz, która przyszła na świat 62 lata temu w Waterbury w stanie Connecticut, może się pochwalić naprawdę wspaniałym dorobkiem. Współpracuje z największymi gwiazdami muzyki i ekranu, a zdjęcia, których jest autorką zdobią okładki najpopularniejszych światowych magazynów. Na liście gwiazd, które pozowały Leibovitz, znaleźli się między innymi The Rolling Stones, John Lennon, Jerry Hall, Miley Cyrus, Demi Moore i Gwyneth Paltrow. Artystce zdarza się fotografować także koronowane głowy, na przykład królową Elżbietę II. Życzymy wszystkiego najlepszego i długich lat owocnej pracy!

Słynna amerykańska artystka fotografik, która przyszła na świat 62 lata temu w Waterbury w stanie Connecticut, może się pochwalić naprawdę wspaniałym dorobkiem. Współpracuje z największymi gwiazdami muzyki i ekranu, a zdjęcia, których jest autorką zdobią okładki najpopularniejszych światowych magazynów.

Na liście gwiazd, które pozowały Leibovitz znaleźli się między innymi The Rolling Stones, John Lennon, Jerry Hall, Miley Cyrus, Demi Moore i Gwyneth Paltrow. Artystce zdarza się fotografować także koronowane głowy, na przykład królową Elżbietę II.

Życzymy wszystkiego najlepszego i długich lat owocnej pracy!

 

 

ally

Zobacz także:

Jennifer Garner prezentuje brzuszek!

Pokaz makijaży... Co robią tam mężczyźni?

Tak się lansują na pokazie Valentino...