Borcuch i Ostrowska razem na imprezie!

Wrócili do siebie?
Będzie rozwód, czy nie? Borcuch i Ostrowska razem na imprezie! Znany reżyser Jacek Borcuch i aktorka znana z serialu "Ranczo" Ilona Ostrowska pojawili się razem na premierze nowego serialu HBO. Wrócili do siebie? Kto by pomyślał, że jeszcze kiedykolwiek zobaczymy ich razem! Jacek Borcuch, znany reżyser i Ilona Ostrowska, aktorka znana z serialu "Ranczo" pojawili się razem na premierze nowego serialu HBO! Na październik został przecież wyznaczony termin ich rozwodu, o który po 7 latach małżeństwa wystąpiła Ostrowska. Aktorka miała dość upokorzenia z powodu romansu męża z dużo młodszą od siebie Olgą Frycz i złożyła wniosek o rozwód. Jak się jednak okazuje, nie wszystko przesądzone! Na premierze nie wyglądali na skłóconych...

Kto by pomyślał, że jeszcze kiedykolwiek zobaczymy ich razem! Jacek Borcuch, znany reżyser i Ilona Ostrowska, aktorka znana z serialu "Ranczo" pojawili się razem na premierze nowego serialu HBO! Na październik został przecież wyznaczony termin ich rozwodu, o który po 7 latach małżeństwa wystąpiła Ostrowska.

Aktorka miała dość upokorzenia z powodu romansu męża z dużo młodszą od siebie Olgą Frycz i złożyła wniosek o rozwód. Jak się jednak okazuje, nie wszystko przesądzone!

Na premierze nie wyglądali na skłóconych...

 

kori

Zobacz także:

Borcuch czule wita Ostrowską. Koniec wojny?

Borcuch i Ostrowska ROZWODZĄ SIĘ! Przez Frycz?

Najgorętsze rude polskiego show-biznesu