Borcuch i Ostrowska razem na imprezie!

Wrócili do siebie?
Będzie rozwód, czy nie? Borcuch i Ostrowska razem na imprezie! Znany reżyser Jacek Borcuch i aktorka znana z serialu "Ranczo" Ilona Ostrowska pojawili się razem na premierze nowego serialu HBO. Wrócili do siebie? Kto by pomyślał, że jeszcze kiedykolwiek zobaczymy ich razem! Jacek Borcuch, znany reżyser i Ilona Ostrowska, aktorka znana z serialu "Ranczo" pojawili się razem na premierze nowego serialu HBO! Na październik został przecież wyznaczony termin ich rozwodu, o który po 7 latach małżeństwa wystąpiła Ostrowska. Aktorka miała dość upokorzenia z powodu romansu męża z dużo młodszą od siebie Olgą Frycz i złożyła wniosek o rozwód. Jak się jednak okazuje, nie wszystko przesądzone! Na premierze nie wyglądali na skłóconych...

Kto by pomyślał, że jeszcze kiedykolwiek zobaczymy ich razem! Jacek Borcuch, znany reżyser i Ilona Ostrowska, aktorka znana z serialu "Ranczo" pojawili się razem na premierze nowego serialu HBO! Na październik został przecież wyznaczony termin ich rozwodu, o który po 7 latach małżeństwa wystąpiła Ostrowska.

Aktorka miała dość upokorzenia z powodu romansu męża z dużo młodszą od siebie Olgą Frycz i złożyła wniosek o rozwód. Jak się jednak okazuje, nie wszystko przesądzone!

Na premierze nie wyglądali na skłóconych...

 

kori

Zobacz także:

Borcuch czule wita Ostrowską. Koniec wojny?

Borcuch i Ostrowska ROZWODZĄ SIĘ! Przez Frycz?

Najgorętsze rude polskiego show-biznesu

Więcej o:
Komentarze (12)
Borcuch i Ostrowska razem na imprezie!
Zaloguj się
 • fajnaja13

  Oceniono 8 razy 8

  Za dużo krzywdy jej zrobił, aby na Nią zaslużyć. Zachcialo Mu się mlodszej siksy, a ilona czekala. Musi Go bardzo kochać.... Mam tylko nadzieję, że On zrozumie swoj błąd. Ma taką fajna zone, to Go w rozporku zaswędziało.

 • nkwd

  Oceniono 7 razy 7

  Pani Ilono ,kopnij z całej siły tego starego paskudnego,wyliniałego satyra w dupę,żeby przynajmniej trzy dni z gołębiami polatał.Niech wraca do swojego Eda-(koń,który mówi).Frycz i to dziadzisko pasują do siebie-"brzydka ona brzydki on".
  Myśl pozytywnie i nie daj się więcej ranić,jesteś wspaniałą,mądrą,piękną kobietą i nie zasługujesz na upokorzenia.

 • instalka

  Oceniono 4 razy 4

  no nie wierze.. Ilona oszalałaś?
  pogoń tego dup** niech leci do swojej małolaty.

 • pensylvania2

  Oceniono 4 razy 2

  NKWD lepiej bym tego nie ujęła, pozdrawiam :)

 • szaron_stoln

  Oceniono 4 razy 2

  Kuźwa, jak ten facet wygląda? W co on się ubrał?!

 • skintoskin

  Oceniono 7 razy 1

  Znany reżyser? Znany z czego?

 • karmeelx3

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystko dla pieniędzy... A ten borcuch, czy jak mu tam... Taki rudyy! Xd

 • nkwd

  Oceniono 1 raz -1

  @pensylvania2
  dziękuję,też pozdrawiam.

 • bratek2

  Oceniono 3 razy -1

  fakt. co mozna robic z taka gaska, w dodatku niezbyt ladna ? a jako, ze on tez nie powala meska uroda, to w ten sposob dobrali sie przynajmniej pod tym wzgledem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX