Jessica Alba pokazała córeczkę

2-miesięczna dziewczynka weszła do show-biznesu.
Jessica Alba pokazała córeczkę 2-miesięczna dziewczynka wkracza do show-biznesu. Jessica Alba 13 sierpnia urodziła swoją drugą córeczkę. Mała Haven Garner Warren razem z mamą i starszą siostrą pojawiła się właśnie na okładce magazynu "OK!" 13 sierpnia 2011 Jessica Alba urodziła swoją drugą córeczkę. Mała Haven Garner Warren w momencie, gdy przyszła na świat ważyła 3,2 kg i mierzyła 48 centymetrów. O szczegółach narodzin drugiego dziecka 30-letniej aktorki mogliśmy dowiadywać się na bieżąco z Facebooka. A teraz, zgodnie z hollywoodzką tradycją, Alba postanowiła pokazać córeczkę na okładce jednego z kolorowych magazynów. Na zdjęciach w tygodniku "OK!" obok Haven pozuje również starsza córeczka aktorki, 3-letnia Honor Marie. Tym sposobem obie dziewczynki wkroczyły już do świata show-biznesu.

13 sierpnia 2011 Jessica Alba urodziła swoją drugą córeczkę. Mała Haven Garner Warren kiedy przyszła na świat ważyła 3,2 kg i mierzyła 48 centymetrów.

Jak tradycja nakazuje, aktorka postanowiła pokazać córeczkę na okładce magazynu. Obok Haven pozuje druga córka 3-letnia Honor Marie. Czym im się to podoba, czy nie, dziewczynki wstąpiły do świata show-biznesu.

 

(Screen z celebbabylaundry.com, okładka OK Magazine)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Radosław Majdan pokazał mamę!

Kim jest Joanna Przetakiewicz?

Karolak lubi drogie zabawki dla dużych chłopców...