Arnold Schwarzenegger na kolacji z żoną i dziećmi!

Czy wspólny posiłek ociepli jego stosunki z rodziną?
Schwarzenegger na kolacji z rodziną Czy wspólny posiłek ociepli jego stosunki z rodziną? Na początku tygodnia niewierny mąż Arnold Schwarzenegger spotkał się ze swoją żoną Marią Shriver i dziećmi na kolacji w Beverly Hills. Początek pojednania? Na początku tygodnia niewierny mąż Arnold Schwarzenegger spotkał się ze swoją żoną Marią Shriver i dziećmi na kolacji w Beverly Hills. Trudno powiedzieć, co było celem tego spotkania, jednak sądząc po minach uczestników, przed nimi jeszcze długa droga do ewentualnego pojednania. Na tych fotkach w Arnim trudno rozpoznać gotowego do heroicznych czynów i odważnego wojownika. Przypomina raczej... zbitego psa. Za to w jego żonę jakby wstąpił duch walki i to chyba ona wraz z dziećmi grała pierwsze skrzypce w czasie wspólnego posiłku. Miejmy nadzieję, że przy stole panowała choć odrobinę cieplejsza atmosfera. Zgoda na pewno jest w interesie byłego gubernatora Kalifornii. Jego reputacja już ucierpiała w związku z ujawnieniem jego wieloletniego romansu z pomocą domową, a teraz pojawiły się jeszcze obawy związane z podziałem majątku i opieki rodzicielskiej. Maria może też przecież zrobić użytek z 25-letniego związku z gwiazdorem i sprzedać parę pikantnych szczegółów z ich pożycia. Gra toczy się o naprawdę wysoką stawkę.

Na początku tygodnia niewierny mąż Arnold Schwarzenegger spotkał się ze swoją żoną Marią Shriver i dziećmi na kolacji w Beverly Hills. Trudno powiedzieć, co było celem tego spotkania, jednak sądząc po minach uczestników, przed nimi jeszcze długa droga do ewentualnego pojednania.

Na tych fotkach w Arnim trudno rozpoznać gotowego do heroicznych czynów i odważnego wojownika. Przypomina raczej... zbitego psa. Za to w jego żonę jakby wstąpił duch walki i to chyba ona wraz z dziećmi grała pierwsze skrzypce w czasie wspólnego posiłku. Miejmy nadzieję, że przy stole panowała choć odrobinę cieplejsza atmosfera.

Zgoda na pewno jest w interesie byłego gubernatora Kalifornii.  Jego reputacja już ucierpiała w związku z ujawnieniem jego wieloletniego romansu z pomocą domową, a teraz jeszcze obawy związane z podziałem majątku i opieki rodzicielskiej. Maria może też przecież zrobić użytek z 25-letniego związku z gwiazdorem  i sprzedać parę pikantnych szczegółów z ich pożycia. Gra toczy się o naprawdę wysoką stawkę.

 

melishanti

Zobacz także:

Tak wygląda syn Schwarzeneggera

Jennifer Aniston kusi spacerując po Manhattanie

Piękne córki znanych rodziców