Pietrucha wyszła za mąż!

Zmieniła status na Facebooku.
Pietrucha wyszła za mąż! Zmieniła status na Facebooku Julia Pietrucha wyszła za mąż! Jak podaje ''Na Żywo'', aktorka zmieniła status na Facebooku. A na pokazie kolekcji Benetton pojawiła się z obrączką na palcu Julia Pietrucha wyszła za mąż! Jak podaje magazyn ''Na Żywo'', aktorka zmieniła status na Facebooku. A na pokazie kolekcji Benetton aktorka pojawiła się z obrączką na palcu! Wybrankiem serca aktorki jest Ian Dow. Dow jest scenografem, którego Pietrucha poznała na planie filmu ''Styria''. Aktorka wybiera się z mężem do Hollywood. Ojciec Dowa jest znanym scenarzystą, który współtworzył takie filmy, jak ''Bliskie spotkania trzeciego stopnia". Plotek gratuluje!

Julia Pietrucha wyszła za mąż! Jak podaje magazyn ''Na Żywo'' aktorka zmieniła status na Facebooku. A na pokazie kolekcji Benetton aktorka pojawiła się z obrączką na palcu!

Wybrankiem serca aktorki jest Ian Dow. Dow jest scenografem, którego Pietrucha poznała na planie filmu ''Styria''. Aktorka wybiera się z mężem do Hollywood. Ojciec Dowa jest znanym scenarzystą, który współtworzył takie filmy jak ''Bliskie spotkania trzeciego stopnia".

Plotek gratuluje!

Tak na marginesie, czy waszym zdaniem Pietrucha i Dow pasują do siebie?

 

 

 

Rudy


Zobacz także:

Julia Pietrucha tańczy na rurce!

Karolak lubi drogie zabawki dla dużych chłopców...

Anna Popek pokazała córkę. ŚLICZNĄ!