Piasek i Kayah dostają pogróżki

Sprawy przybierają dziwny obrót.
Piasek i Kayah dostają pogróżki Sprawy przybierają zaskakujący obrót. Z powodu udziału Nergala w ''The Voice of Poland'', pozostali jurorzy, czyli Kayah i Piasek otrzymują smsy z pogróżkami - informuje Zbigniew Hołdys na Facebooku Za sprawą Nergala, szum wokół programu ''The Voice of Poland'' robi się coraz większy. Obrońcy Kościoła Katolickiego sami go nakręcają, a oglądalność programu rośnie. Sprawy przybrały jednak zaskakujący obrót. Okazuje się, że z powodu obecności Nergala w programie, pozostali jurorzy, czyli Kayah i Piasek otrzymują smsy z pogróżkami. Napisał o tym Zbigniew Hołdys, na swojej tablicy, na Facebooku: ''Przeczytałem maile i smsy z pogróżkami, jakie dostają Piasek i Kayah. Ma to związek z ich udziałem w programie ''The Voice of Poland'', gdzie jak wiadomo, występuje również Nergal. Co za naród. Ogarnia mnie bezradność.'' - pisze Hołdys. Sprzeciw wobec kontrowersyjnego muzyka jest do przyjęcia, jednak groźby karalne to już znacznie poważniejsza sprawa. Polacy mają spory problem z odróżnieniem wizerunku scenicznego od tego, kim się naprawdę jest. Co Wy o tym myślicie?

Za sprawą Nergala, szum wokół programu ''The Voice of Poland'' robi się coraz większy. Obrońcy Kościoła Katolickiego sami go nakręcają a oglądalność programu rośnie. Sprawy przybrały jednak nieciekawy obrót. Okazuje się, że przez obecność Nergala w programie Kayah i Piasek otrzymują smsy z pogróżkami. Napisał o tym Zbigniew Hołdys, na swojej tablicy, na Facebooku. Czytamy tam:

Przeczytałem wczoraj maile i smsy z pogróżkami, jakie dostają Piasek i Kayah - pisze Hołdys. Spowodowane są udziałem w programie z Nergalem. Co za naród. Ogarnia mnie bezradność.

Sprzeciw wobec kontrowersyjnego muzyka to jedno, groźby karalne to już inna sprawa. Polacy mają spory problem z odróżnieniem wizerunku scenicznego od tego, kim się naprawdę jest. Co Wy o tym myślicie?

 

(Fot. za Facebook)

 


Rudy

 

Zobacz także:

Co wiesz o Nergalu?

Kto nie lubi Józefowicza?

Rusin całuje i przytula Mellera. KONIEC WOJNY?!

y