Cichopek i Bachleda-Curuś najlepszymi psiapsiółkami?

Aktorki wiele łączy.

Jak donosi tygodnik "Na żywo", Kasia Cichopek i Alicja Bachleda-Curuś nie tylko się znają, ale... wręcz przyjaźnią! Okazuje się, że dzielące je na co dzień kilometry nie stoją na przeszkodzie dla ich bliskiej relacji.

Panie poznały się w górskim klimacie przez wujka Alicji Adama Bachledę-Curuś, który jest burmistrzem Zakopanego i właścicielem kilku hoteli w sercu Tatr. W jednym z nich odbyło się huczne wesele Cichopek. To był początek prawdziwej przyjaźni - relacja między paniami jest podobno na tyle zażyła, że rodzina Bachledów traktuje Kasię jak jedną z nich.

Zaprzyjaźnili się również... synowie aktorek. Henry Tadeusz i Adaś beztrosko się ze sobą bawią, gdy ich mamy oddają się babskim pogaduszkom w hotelowym SPA. Podobno to Kasia, jako najbliższa powiernica Alicji, pierwsza dowiedziała się o rozstaniu z Colinem Farrellem.

Czy rozmowy ze szczęśliwą mężatką sprawią, że Alicja się ustatkuje i zacznie celować w bardziej odpowiedzialnych mężczyzn niż ojciec jej syna? A może ta znajomość wniesie nutkę szaleństwa w ustatkowane życie Kasi?

 

 

melishanti

Zobacz także:

Beyoncé ukrywa brzuszek!

Doda wygląda na BARDZO zmęczoną

Grażyna Torbicka - im starsza, tym piękniejsza