Korwin-Piotrowska poniża Najmana: Mózg mu nie pracuje

Jest konflikt.
Korwin-Piotrowska poniża Najmana Talent dziennikarski Marcina Najmana wyśmiała Karolina Korwin-Piotrowska Marcin Najman został felietonistą ''Super Expressu''. Jednak talent dziennikarski boksera wyśmiała w programie ''Magiel Towarzyski'' Karolina Korwin-Piotrowska. Marcin Najman został niedawno felietonistą ''Super Expressu''. Bokser i jak się okazuje, wybitny pisarz, przygląda się polskiemu show-biznesowi. Jego talent postanowili bezlitośnie wyśmiać Tomasz Kin i Karolina Korwin-Piotrowska. W programie ''Magiel Towarzyski'' powiedziała: - Mózg mu nie pracuje, nie miejmy złudzeń. Na razie powiem tak: jest to masakra, bo jest to tekst, w którym się nic do niczego nie lepi. I chodziło głownie, żeby wypłynąć na owym Nergalu i na tej sytuacji z Pismem Świętym. No, była kiedyś Superniania, była Sara May, teraz mamy Najmana. Najman bardzo szybko odpowiedział dziennikarzom. W jego felietonie na se.pl czytamy: - Inteligentni ludzie potrafią wyciągać wnioski, czytać ze zrozumieniem. Proszę jeszcze raz przeczytać mój felieton spróbować zrozumieć przekaz. Przykro mi, że nie zrozumieliście państwo mojego przesłania. Nergal jest tchórzem i cynikiem, który kieruje się chęcią zysku, co starałem się w tekście udowodnić oraz sprowokować go, by pokazał, że jest inaczej. Pani Karolino, a panie nie podczepia się pod gwiazdy? (...) Pani Karolino, taka nota na marginesie: czy to aby nie jest tak, że to pani próbuje podczepić się pod większe gwiazdy, by wypłynąć? Bo jakże inaczej ocenić pani zachowanie względem chociażby Kasi Cichopek i Edyty Herbuś. Znam zarówno jedną, jak i drugą: atrakcyjne, sympatyczne, inteligentne i serdeczne kobiety. Uderza pani w nie w sposób niesprawiedliwy i niegodny. Mogę mieć tylko nadzieję, że nie jest to wynik kompleksów - napisał Najman. Karolina Korwin-Piotrowska oficjalnie ma nowego wroga. Jeszcze niedawno była nim Katarzyna Cichopek.

Marcin Najman został niedawno felietonistą ''Super Expressu''. Bokser i jak się okazuje, wybitny pisarz, przygląda się polskiemu show-biznesowi. Jego talent postanowili bezlitośnie wyśmiać Tomasz Kin i Karolina Korwin-Piotrowska. W programie ''Magiel Towarzyski'' Kin powiedział:

''Fakt'' ma swojego ''Diablo'' Włodarczyka, ''Super Express'' ma swojego Najmana. Każda bulwarówka ma generalnie troglodytę z małym mózgiem, któremu da się w ogóle włożyć w usta każde badziewie. Prawda jest taka, że ten koleś do końca nie wie w ogóle o co chodzi. Ważne, że jest w ogóle jakiś szum i że on jest w jakimś kontekście. Bo umówmy się, ci panowie większość czasu spędzają na tym, że szukają dobrych kurczaków, żeby były tłuste. Potem muszą pójść do sklepu, gdzie są odżywki białkowe i proteiny, no, trzeba jakoś budować masę mięśniową. Potem trzeba pakować, potem trzeba się wyspać. Generalnie pójść na trening i walić w tę gruszkę.

Korwin-Piotrowska, nie chcąc zostać w tyle, dodała:

Ale mózg nie pracuje, nie miejmy złudzeń. Na razie powiem tak: jest to masakra, bo jest to tekst, w którym się nic do niczego nie lepi. I chodziło głownie, żeby wypłynąć na owym Nergalu i na tej sytuacji z Pismem Świętym. No, była kiedyś Superniania, była Sara May, teraz mamy Najmana.

Najman bardzo szybko odpowiedział dziennikarzom. Swój felieton zaczął łagodnie. Na se.pl czytamy:

Karolina Korwin Piotrowska wydaje mi się miłą, pełną entuzjazmu osobą. W mojej pamięci funkcjonuje głównie jako prowadząca - wraz z nieodżałowanym Marcinem Pawłowskim - program "Filmidło". W ostatnich latach nie śledziłem jej kariery, nauka w Liceum Muzycznym i Akademii Pedagogicznej oraz zawodowe uprawianie sportu pochłonęły mnie całkowicie.

Później jest już mniej miło:Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/najman-wie-najlepiej-karolino-korwin-pozbadz-sie-kompleksow_206166.html
Inteligentni ludzie potrafią wyciągać wnioski, czytać ze zrozumieniem. Proszę jeszcze raz przeczytać mój felieton spróbować zrozumieć przekaz. Przykro mi, że nie zrozumieliście państwo mojego przesłania. Nergal jest tchórzem i cynikiem, który kieruje się chęcią zysku, co starałem się w tekście udowodnić oraz sprowokować go, by pokazał, że jest inaczej. Pani Karolino, a panie nie podczepia się pod gwiazdy? (...) Pani Karolino, taka nota na marginesie: czy to aby nie jest tak, że to pani próbuje podczepić się pod większe gwiazdy, by wypłynąć? Bo jakże inaczej ocenić pani zachowanie względem chociażby Kasi Cichopek i Edyty Herbuś. Znam zarówno jedną, jak i drugą: atrakcyjne, sympatyczne, inteligentne i serdeczne kobiety. Uderza pani w nie w sposób niesprawiedliwy i niegodny. Mogę mieć tylko nadzieję, że nie jest to wynik kompleksów.

Karolina Korwin-Piotrowska oficjalnie ma nowego wroga. Jeszcze niedawno była nim Katarzyna Cichopek. Szpilę, którą wbiła w słodką aktorkę, znajdziecie tutaj.

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Wylaszczona Korwin-Piotrowska

Miłosne tajemnice Króliczka Playboya

Zobacz, jak zmienia się brzuszek Muchy

Więcej o:
Komentarze (19)
Korwin-Piotrowska poniża Najmana: Mózg mu nie pracuje
Zaloguj się
 • framberg

  Oceniono 6 razy 4

  Piotrowska pokazała raz swoje nogi. Czytając ją nie mogę pozbyć się wrażenia jakie wywarły na mnie to słoniowe kloce. A do tego jeszcze zrobiła się tak płytka...

 • mrs_krueger

  Oceniono 8 razy 4

  korwin-piotrowska mogłaby dla odmiany przestać zachowywać się jak nastolatka, bo wychodzi jej to śmiesznie i nienaturalnie

 • biancab

  Oceniono 8 razy 4

  Pani Korwin-Piotrowskiej też mózg nie pracuje.
  Celebrytka, znana z obrażania ludzi...to gorzej niż Paris Hilton.

 • meyax

  Oceniono 7 razy 3

  Korwin-Piotrowska jest śmieszna w swojej zaciekłości. W "Maglu" jeździ po tych wszystkich celebrytach, a sama bierze udział w tym śmiesznym cyrku jakim jest "Tap Madl"

 • rysiek

  Oceniono 5 razy 3

  biedna zakopleksiona megabrzydka stara lesba

 • sorsa

  Oceniono 9 razy 3

  ''Fakt'' ma swojego ''Diablo'' Włodarczyka, ''Super Express'' ma swojego Najmana" - a TVN ma swoją Korwin Piotrowską. Co to jest że jak ktylko ktoś przeniesie się do TVNu to robi się strasznym znawcą ludzkiej psychiki. Ona i jej koleżka (tak samo jak ona mądry inaczej) właściwie zajmują się czytaniem plot i dopieprzaniem się do kogo tylko się da. Sama niech lepiej spojży na siebie. Jaka była a kim się stałą teraz. Myśłałby kto że nie ma się do czego u niej przyczepić. Proszę bardzo: Np w Top Model pokazuje na modelkę a patrzy się gdzieś w sufit...zezolka? Główka mała (no, teraz z dopiętymi włosami), tyłek jak stodoła i to wszystko na krótkich nóżkach. Magiel Towarzyski to baaardzo mało ambitny program. Piotrowska to historyk sztuki, a Kin ma tylko średnie wykształcenie, a oboje wymądrzają się jakby mieli trzy fakultety i conajmniej doktorat. Mam wrażenie że jak w TVNie ktoś zaczyna spadać w dół to najpierw próbują go jeszcze "reanimować" czyli rób wszystko byle podnieść oglądalnośc bo inaczej wylatujesz no i głupcy myślą ze tylko agresja i złośliwością są w stanie tego dokonać a jak nie uda się to lecą na pyusk za burtę i wtedy całują po stupkach TVP. I ona też tak skończy bo nie na długo uda się zainteresować widzów głupimi plotami.
  Panie Najman brawo za odpowiedź. "Chamstwu i drobnomieszczaństwu przeciwstawiamy się siłą i godnością osobistą" i mówimy zdecydowane NIE!

 • yannick8

  Oceniono 8 razy 2

  Najman to prostak. Sęk w tym, że prostactwo nie wyklucza inteligencji i Najman jest właśnie inteligentnym prostakiem. Podejrzewam, że jak zsumować współczynniki inteligencji obydwojga tych państwa redaktorstwa, to dobiją do połowy Najmana.

 • pampuch

  Oceniono 6 razy 2

  korwinowa!!! dosc juz kompromitacji, teraz cicho siedziec i lizac tylki celebrytom, ktorych kiedys komentowalas z pozycji wyzszosci, ale jak pozwolili ci ze soba przebywac to sie posikalas w majtki!! jest pani nieautentyczna i infantylna!! nigdy nie bedzie pani taka celebrytka jak joanna krupa, anja rubik czy nawet ten debil mucha.... wielki blad!! trzeba sie bylo trzymac swego fachu dziennikarza!!

 • doktorka

  Oceniono 4 razy 2

  nie moge patrzec na to zaklamane scierrwo!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX