Piotr Lato z Big Brothera wystąpi w show!

Tam go jeszcze nie było!
Piotr Lato w "The Voice of Poland" Tam go jeszcze nie było! Piotra Lato, uczestnik pierwszej edycji "Big Brothera" postanowił o sobie przypomnieć. Muzyk dostał się do pierwszego etapu programu "The Voice of Poland" Czy pamiętacie Piotra Lato, uczestnika pierwszej edycji "Big Brothera"? Po zakończeniu programu niewiele było o nim słychać, ale teraz pojawił się w "The Voice of Poland. Najlepszy głos". Muzyk został zaproszony do pierwszego etapu programu "The Voice of Poland. Najlepszy głos" - mówi nam osoba z produkcji show. W najbliższym odcinku będziecie mogli zobaczyć, czy Lato podczas "Przesłuchań w ciemno" zachwyci swoim głosem któregoś z trenerów.

Czy pamiętacie Piotra Lato, uczestnika pierwszej edycji programu Big Brother? Nie rozstawał się tam z gitarą, na której grał nieźle i wiadomo było, że właśnie to go kręci najbardziej. Potem rzadko mieliśmy o Piotrze jakieś informacje. Ostatnio jednak świat show-biznesu sobie o nim przypomniał i cudownie się odnalazł za sprawą nowego telewizyjnego programu rozrywkowego.

Muzyk został zaproszony do pierwszego etapu "The Voice of Poland. Najlepszy głos", o czym poinformowała nas osoba z produkcji show . Będzie mógł tam w pełni zaprezentować swój muzyczny talent.

Już dziś możecie zobaczyć, czy Lato podczas "Przesłuchań w ciemno" swoim głosem zachwyci któregoś z trenerów.

 

 

Oglądajcie dzisiaj show o godz. 20.00 i 21.05. Więcej o "The Voice of Poland. Najlepszy głos" znajdziecie pod tym linkiem. Show na FB znajdziecie tutaj.

 

Victor

Zobacz także:

Co wiesz o jurorach "The Voice of Poland" - QUIZ

Kim jest dziewczyna w ciąży o pięknym głosie?