Korwin-Piotrowska o Cichopek: Przejadła się

Korwin-Piotrowska szczerze, co myśli o Cichopek.
Korwin-Piotrowska o Cichopek Korwin-Piotrowska zdradza, co myśli o Cichopek. Korwin-Piotrowska wyżywa się na kim może, ostatnio mówiła krytycznie o Kasi Cichopek: "Przejadła się. Znajduje się teraz na równi pochyłej". Dziennikarka i jurorka programu "Top Model", Karolina Korwin-Piotrowska, postanowiła ostatnio podzielić się swoimi przemyśleniami o Katarzynie Cichopek. Oto, co w wywiadzie dla Club TVN pani Karolina powiedziała o młodszej koleżance: - Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. Popełniła wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się. Piotrowska dodała, że Cichopek znajduje się na "równi pochyłej" i może właściwie już żegnać się z karierą. Warto dodać, że w tym samym wywiadzie Piotrowska również obraża większość polskich gwiazd. Padły ostre słowa: - Irytuje mnie to, że przedstawiciele polskiego szołbizu to po prostu bardzo słabo wykształceni, żeby nie powiedzieć: głupi ludzie. Wystarczy posłuchać, jak mówią, jak wyrażają, swoje, że tak powiem, myśli... strach się bać. Cichopek nie martwi opinia dziennikarki i nie ma zamiaru się nią przejmować. Skupia się po prostu na swojej pracy i planuje kolejne projekty. Mąż aktorki, Marcin Hakiel, także nie był załamany krytycznymi słowami Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Dziennikarka i jurorka programu "Top Model", Karolina Korwin-Piotrowska, postanowiła ostatnio podzielić się swoimi przemyśleniami o Katarzynie Cichopek.

Oto, co w wywiadzie dla Club TVN pani Karolina powiedziała o młodszej koleżance:

Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. Popełniła wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się.

Piotrowska dodała, że Cichopek znajduje się na "równi pochyłej" i może właściwie już żegnać się z karierą.

Warto dodać, że w tym samym wywiadzie Piotrowska również obraża większość polskich gwiazd. Padły ostre słowa:

Irytuje mnie to, że przedstawiciele polskiego szołbizu to po prostu bardzo słabo wykształceni, żeby nie powiedzieć, głupi ludzie. Wystarczy posłuchać, jak mówią, jak wyrażają, swoje, że tak powiem, myśli... strach się bać.

Cichopek nie martwi opinia dziennikarki i nie ma zamiaru się nią przejmować. Skupia się po prostu na swojej pracy i planuje kolejne projekty. Mąż aktorki, Marcin Hakiel, także nie był załamany krytycznymi słowami Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

go

Zobacz także:

Nieślubne dzieci polskiego szołbiznesu cz.2

Czym lansują się gwiazdy

Bracia z Tokio Hotel - sprawdź, jak się zmienili!

Myślisz, że Kasia Cichopek już nic nie osiągnie?