Korwin-Piotrowska o Cichopek: Przejadła się

Korwin-Piotrowska szczerze, co myśli o Cichopek.
Korwin-Piotrowska o Cichopek Korwin-Piotrowska zdradza, co myśli o Cichopek. Korwin-Piotrowska wyżywa się na kim może, ostatnio mówiła krytycznie o Kasi Cichopek: "Przejadła się. Znajduje się teraz na równi pochyłej". Dziennikarka i jurorka programu "Top Model", Karolina Korwin-Piotrowska, postanowiła ostatnio podzielić się swoimi przemyśleniami o Katarzynie Cichopek. Oto, co w wywiadzie dla Club TVN pani Karolina powiedziała o młodszej koleżance: - Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. Popełniła wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się. Piotrowska dodała, że Cichopek znajduje się na "równi pochyłej" i może właściwie już żegnać się z karierą. Warto dodać, że w tym samym wywiadzie Piotrowska również obraża większość polskich gwiazd. Padły ostre słowa: - Irytuje mnie to, że przedstawiciele polskiego szołbizu to po prostu bardzo słabo wykształceni, żeby nie powiedzieć: głupi ludzie. Wystarczy posłuchać, jak mówią, jak wyrażają, swoje, że tak powiem, myśli... strach się bać. Cichopek nie martwi opinia dziennikarki i nie ma zamiaru się nią przejmować. Skupia się po prostu na swojej pracy i planuje kolejne projekty. Mąż aktorki, Marcin Hakiel, także nie był załamany krytycznymi słowami Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Dziennikarka i jurorka programu "Top Model", Karolina Korwin-Piotrowska, postanowiła ostatnio podzielić się swoimi przemyśleniami o Katarzynie Cichopek.

Oto, co w wywiadzie dla Club TVN pani Karolina powiedziała o młodszej koleżance:

Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. Popełniła wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się.

Piotrowska dodała, że Cichopek znajduje się na "równi pochyłej" i może właściwie już żegnać się z karierą.

Warto dodać, że w tym samym wywiadzie Piotrowska również obraża większość polskich gwiazd. Padły ostre słowa:

Irytuje mnie to, że przedstawiciele polskiego szołbizu to po prostu bardzo słabo wykształceni, żeby nie powiedzieć, głupi ludzie. Wystarczy posłuchać, jak mówią, jak wyrażają, swoje, że tak powiem, myśli... strach się bać.

Cichopek nie martwi opinia dziennikarki i nie ma zamiaru się nią przejmować. Skupia się po prostu na swojej pracy i planuje kolejne projekty. Mąż aktorki, Marcin Hakiel, także nie był załamany krytycznymi słowami Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

go

Zobacz także:

Nieślubne dzieci polskiego szołbiznesu cz.2

Czym lansują się gwiazdy

Bracia z Tokio Hotel - sprawdź, jak się zmienili!

Myślisz, że Kasia Cichopek już nic nie osiągnie?
Więcej o:
Komentarze (14)
Korwin-Piotrowska o Cichopek: Przejadła się
Zaloguj się
 • bacowa

  Oceniono 6 razy 6

  nie przepadam za Cichopek i jak to wśród celebrytów: dziś na wozie - jutro pod wozem; wszystko w nadniarze z czasem wywołuje absmak; ale Korwin-Piotrowska ,,od zawsze'' swym ciągłym bezczelnym szczekaniem prowokuje na wymioty; wstrętne i antypatyczne babsko, ale dziś tacy osobnicy w modzie

 • andi.11111

  Oceniono 9 razy 5

  Bye,bye Cipopek idź i nie wracaj

 • malykazio

  Oceniono 8 razy 4

  Cichopek nigdy się nie może przejeść z bardzo prostego powodu, ona od początku tzw. kariery jest niestrawna.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Oni się w ocenianiu siebie wzajemnie juz przeżarli. I to bez cebuli.

 • arkansas

  Oceniono 5 razy 3

  kasia juz nauczyla wszystkich jak prawidlowo nosic stanik, wydala swoja super-dydaktyczna ksiazke, ktora mozna smialo uzyc jako podpalke do kominka. pani juz podziekujemy.

 • jablonexkociak

  Oceniono 3 razy 3

  "postanowiła również obrazić większość polskich gwiazd." Nie za bardzo rozumiem:"obrazić" oraz "polskich gwiazd".Redaktorze go,bardzo proszę o więcej informacji.

 • grazyna19470

  Oceniono 4 razy 2

  Moim zdaniem p.Korwin Piotrowska ma rację.Ja osobiście już nie mogę patrzeć na Cichopek.Przejadła się i to do tego stopnia,że jak w kolorowej prasie widzę na okładce jej zdjęcie,to po prostu nie kupuję tej gazety.No bo ileż można czytać w kółko to samo o jednej kobiecie.Przecież nawet jeśli chodzi o urodę,to bez makijażu Katarzyna jest przeciętną kobietą. A jak kiedyś mawiała moja teściowa 'NAWET JAK SŁUP SIĘ POMALUJE JEST PIĘKNY"

 • clockworkorange

  Oceniono 10 razy 2

  Pyza to urocza dziewczynka, fakt talentu nie ma zbyt wiele, ale radzi sobie jak może. O wiele bardziej wolę już uśmiechniętą Cichopek niż wiecznie skrzywioną Korwin-Piotrowską

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 2

  pyza-papapa-jak mi przykro .....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX