Marta Krupa chce zostać polską J.Lo?

Młodsza siostra Joanny zmienia styl.
Marta Krupa chce zostać polską J.Lo? Młodsza siostra Joanny zmienia styl Marta Krupa wraz z siostrą Joanną wystąpiła w sesji zdjęciowej do nowego wydania magazynu "Viva!". Stylizacja Marty łudząco przypomina Jennifer Lopez Marta Krupa wraz z siostrą Joanną wystąpiła w sesji zdjęciowej do nowego wydania magazynu "Viva!". Zdjęcia można podziwiać zarówno na okładce jak i wewnątrz numeru, ponieważ siostry udzieliły w nim także obszernego wywiadu. Choć trzeba przyznać, że fotki są piękne, jeden fakt od razu rzuca się w oczy: stylizacje, makijaż i fryzura Marty czynią ją wręcz łudząco podobną do Jennifer Lopez, gwiazdy zza oceanu. Czy Marcie znudziło się bycie Krupą i planuje odnieść sukces jako Krupa-Lopez?

Marta Krupa wraz z siostrą Joanną wystąpiła w sesji zdjęciowej do nowego wydania magazynu "Viva!". Zdjęcia można podziwiać zarówno na okładce jak i wewnątrz numeru, ponieważ siostry udzieliły w nim także obszernego wywiadu.

Choć trzeba przyznać, że fotki są piękne, jeden fakt od razu rzuca się w oczy: stylizacje, makijaż i fryzura Marty czynią ją wręcz łudząco podobną do Jennifer Lopez, gwiazdy zza oceanu. Zobaczcie sami, jak bardzo siostra Joasi zmieniła się od ostatniego odcinka "TzG".

 

Dla porównania zdjęcie Jennifer Lopez:

 

Czy Marcie znudziło się bycie Krupą i planuje odnieść sukces jako Krupa-Lopez?

 

go

Zobacz także:

Piróg i Kazadi bronią zwierząt

Gessler gotuje z dziećmi

Polityk czy gwiazda szołbiznesu?

Czy Marta Krupa ma szansę zostać polską J.Lo?