Minister Nowak broni Nergala!

"To mój ziomal"

W rozmowie dla Onet.pl prezydencki minister stwierdza:

Prawicowe media, PiS i niestety Kościół robią Nergalowi darmową reklamę. Śmieszą mnie tak radykalne reakcje, jak atak środowisk prawicowych na Nergala. To mój ziomal!

Nowak zauważa jednak, że nie chciałby być świadkiem darcia Biblii:

Bo to mnie pewnie też by dotknęło. Dokonał tego na zamkniętym spotkaniu, na które wchodzono płacąc za bilet i na własną odpowiedzialność. Zresztą został uniewinniony przez sąd. Nie podobna mi się darcie Biblii tak samo jak nie podoba mi się gwizdanie na Niemców na stadionie w czasie odgrywania niemieckiego hymnu. Nie podoba mi się palenie flagi amerykańskiej na Bliskim Wschodzie. Nie podoba mi się obrażanie Żydów i pisanie głupot w Jedwabnem i nie podoba mi się obrażanie Polaków przez politycznych sojuszników PiS w PE.

Raph

Zobacz także:

BOSKIE CIAŁO ministra Nowaka

Najpiękniejsze żony polityków

One po ciąży wyglądają genialnie!

Więcej o:
Komentarze (55)
Minister Nowak broni Nergala!
Zaloguj się
 • cholera

  Oceniono 3 razy 3

  ale wy wszyscy pitolicie jaki to nergal zly.. jacy wielce obuzeni polacy sie znalezli... "polacy". Jacy wierzący...

 • gorillazzz

  Oceniono 5 razy 3

  @clockworkorange
  nareszcie jakis glos rozsadku..jedyne co bylo slychac do tej pory to: z jednej strony- histeryczne pojekiwania osob moralnie skrzywdzonych przez Darskiego i jego czyny...z drugiej - obelgi wysuwane przez ludzi nie przepadajacych za Kosciolem...niektorzy (a w tym przypadku powinnam chyba napisac zdecydowania wiekszsc) zapominaja, ze czasy palenia ludzi na stosie juz dawno minely...a te porownania do spluwania na czyjas matke#?? flaki mi sie wywracaja, gdy pomysle o jakze widocznej w tym przypadku ludzkiej megalomanii.

 • clockworkorange

  Oceniono 9 razy 3

  @ulla podarł biblię na ZAMKNIĘTYM koncercie, pełnym tych, którym szczerze zwisało co on tam sobie drze. Bardziej zapewne interesowała ich muzyka i show, który zrobił. Nie podoba Ci się? Nie chodź na takie koncerty, to się nie będziesz obrażać na cały świat.

  Niech sobie drze biblię, koran czy cokolwiek innego. Robi to na zamkniętych imprezach, za które się płaci i jak ktoś chce to oglądać to jego prywatna sprawa, reszta powinna się odstosunkować, bo przecież nikt ich na siłę nie ciągnął na koncert i nie kazał oglądać. Proste? Równie dobrze ja mogę sobie w domu chodzić w seledynowych gaciach i zaprosić na taki pokaz ludzi, którzy mi zapłacą wejściówki. Zamknięta impreza? Zamknięta, więc tych co nie byli nie powinno to interesować. A jak ktoś przypadkiem nagra to i wrzuci na youtube to też obejrzysz i będziesz się oburzać, bo obrażam twoje poczucie estetyki?

  Jak dla mnie Darski może mieć ksywkę "Sam Szatan" i wisi mi to dokumentnie jak on się nazywa. W telewizji jak na razie zachowuje się bardziej jak przyzwoicie. Jest sympatyczny, w miarę kulturalny (pomijając to "zajebiście" ale to akurat wpisuje się w konwencje programu) i wie co robi. Nie lansuje się kosztem uczestników. Normalny juror. Jakoś nie zauważyłam aby promował satanizm. Poza tym wątpię aby Nergal wyznawał rogatego pana, czy jakiegokolwiek boga. Obawiam się, że to po prostu inteligentny ateista, który wymyślił sobie świetną kreację i zarabia na niej i swojej muzyce niezłe pieniądze. Ale jak widać ludziom to potwornie przeszkadza, bo tylko szukają czegoś aby się obrazić.

  Pan Nowak ma rację. Nie każdemu musi się podobać darcie jakichś książek, ale nie każdy musi to oglądać. Nikt nikomu nie każe iść na zamkniętą imprezę, gdzie Nergal to robi. Natomiast zbezczeszczenie pomniku w Jedwabnem nie było imprezą zamkniętą, gwizdanie w trakcie hymnu innego państwa (gdzie oglądają to miliony ludzi) to zwykłe chamstwo. Palenie flag to buractwo.

  Szukacie sobie antychrysta na siłę. Potrzebujecie kontrowersji w takim wydaniu i lubicie się obrażać bez powodu. Szkoda tylko, że jest tak potwornie głupie. Ale wasza wola. Ja na waszym miejscu jednak wolałabym nie robić z siebie idioty ;)

 • gagula

  Oceniono 5 razy 3

  ja myślę, że on miał racje tylko w tym punkcie, że robiąc szum robią mu przy tym darmową reklamę !

 • hermann

  Oceniono 13 razy 3

  Nergal nie podarł biblii publicznie, podarł ją na oczach tych, którzy zapłacili za bilet....

  Idź pan do klubu ze striptizem, zapłać pan za to, a potem idź pan do prokuratury i donieś, że podczas występu nastąpiło publiczne obnażanie się i każ pan to ścigać...albo nie idź pan do tego klubu, nie oglądaj, ale i tak lec pan do prokuratury donieść, ze tam się łamie prawo...wyszedłby pan na idiotę, nieprawdaż?

  I na takich samych idiotów wychodzą ci, którzy zarzucają Nergalowi, ze publicznie znieważył uczucia religijne...a zwłaszcza tych, którzy nawet tego nie widzieli.....

  Na szczęście są jeszcze sędziowie w Polsce...

 • doktorka

  Oceniono 7 razy 3

  lada moment na temat pana adama wypowie sie papiez oraz nikt inny jak barack o. do dyskusji wlacza sie rowniez mniejszosci narodowe, greenpiece, obroncy praw gejow oraz joanna krupa reprezentujace peta.

 • clockworkorange

  Oceniono 2 razy 2

  @gorillazzz Nawet pięć kotów, każdy na jedno ramię pentagramu. Laska jest wybitna po prostu :DD

 • gorillazzz

  Oceniono 2 razy 2

  @ulla: dla ludzi twego pokroju istnieje stosowne okreslenie - fanatyk. Czytajac twoje wypowiedzi nasuwa mi sie na mysl kilka innych epitetow, ale nie znize sie do tak dennego poziomu i nie wystosuje ich publicznie. Troche pokory dziewczyno, czyz nie tego uczy twoja religia?

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  @hermann-masz racje-tez jakbys poszedl do burdelu i zazyczylbys sobie biczowanie a potem poszedl na policje i powiedzial ze dostales wpier...-ja tez nierozumie o co ten krzyk.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX