Kelly Rowland zostanie matką chrzestną dziecka Beyonce?

Informacja o tym, kto zostanie ojcem chrzestnym dziecka Bee i Jay'a-Z, pojawiła się w mediach bardzo wcześnie. Wiemy, że będzie nim Kanye West. Czy matką chrzestną będzie koleżanka Beyonce z dawnego zespołu?

Jak wiadomo, pomimo tego, że zdecydowały się postawić na solowe kariery, Kelly i Bee ciągle trzymają się razem. Znajomy przyjaciółek uważa, że to, że Kelly zostanie matką chrzestną dziecka, jest pewne:

Kelly i Beyonce są sobie bardzo bliskie. Rozmawiają ze sobą codziennie przez telefon i radzą się we wszystkich dziedzinach życia, od związków, po modę. Kelly była jedną z pierwszych osób, do których Beyonce zadzwoniła, kiedy dowiedziała, się, że spodziewa się dziecka. Nie mogła się doczekać, kiedy jej to powie. Jestem na 1000% pewien, że to Kelly będzie matką chrzestną. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Beyonce powiedziała Kelly i swojej drugiej przyjaciółce z Destiny's Child, Michelle Williams, jak wielkie będą pełniły role w życiu jej dziecka. I oczywiście są one z tego powodu bardzo szczęśliwe.

Myślicie, że ona i Kanye West sprawdzą się jako chrzestni?

Zobacz także:

Beyonce prezentuje ciążowy brzuszek!

Beyonce: Zdobyłam już wszystko i mogę zostać matką

Nowe klipy Rihanny i Beyonce - która lepiej?

Więcej o: