Ramona Rey: Doda zalatuje bazarem

Czy Doda jej odpowie?

"Oskary Fashion" "Fashion Magazine" to nagrody dla najlepiej ubranych Polaków. W tym roku w kategorii "Wokalistka roku" nominowane były m.in. Ramona Rey i Doda. Wygrała Doda.

Minęło od tego czasu kilka miesięcy, a w najnowszym numerze magazynu "K Mag" Ramona Rey odnosi się do swojej "przegranej".

Byłaś nominowana w konkursie "Oskary Fashion 2011".
- Szanowne jury uznało, że jestem warta wyróżnienia (śmiech).
I nie wygrałaś.
- Doda wygrała.
Ona jest od stóp do głów w światowych trendach.
- A mimo to dalej zalatuje bazarem.

Ulala. Dostało się Dodzie. Czy zasłużenie? Czy Doda rzeczywiście "zalatuje bazarem"? Jak uważacie?

Pałacyk

Zobacz także:

Hołownia po raz ostatni w "Mam talent"?

Kozyra odgryza się Wojewódzkiemu

Kogo naśladuje Madox?

Więcej o:
Komentarze (81)
Ramona Rey: Doda zalatuje bazarem
Zaloguj się
 • missvictoria112

  Oceniono 12 razy 12

  Ja wgl nie rozumiem po co Ramona to mówi. Przecież każdy głupi wie, że Doda to sam KICZ!

 • niewygrzana

  Oceniono 22 razy 10

  Oczywiście, że Ramona ma rację. Doda to idealny przykład na to, że gustu się nie kupi. Za Sablewskiej jakoś się wyrobiła i był okres, gdy rzeczywiście wyglądała jak kobieta z klasą. Teraz chyba znów nikt jej nie pilnuje, bo wraca do korzeni - starej dobrej dresiary z Baru. To jest aż niemożliwe, że ktoś, kto ma tyle kasy (na ciuchy, makijażystów, stylistów) i kto (jak twierdzi) interesuje się modą i czytuje Vogue (w pisowni Dody - Voug) może wyglądać tak tanio i bazarowo. Dobrze napisał jeden z przedmówców - do Dody najbardziej pasuje solara, złoto i tipsy. Wtedy przynajmniej wiadomo, że jest prawdziwą sobą.

 • evoonya

  Oceniono 20 razy 10

  Doda być może nosi markowe ciuchy i "przynosi" do Polski światowe trendy, ale z nią jest inny problem: ten typ osobowości, bezczelnej, wyszczekanej, wulgarnej i ekshibicjonistycznej, po prostu nie pasuje do wysokiego krawiectwa, światowych marek.... Doda najlepiej wygląda w ordynarnej solarze, tipsach i z penisem w ustach - wtedy jej wizerunek jest spójny i nic z niczym się nie gryzie. Bo Doda w najnowszej kiecce Valentino to jak kundelek z trwałą udający salonowego pudla.

 • deathlyhope

  Oceniono 15 razy 9

  Był pewien okres czasu, podczas którego Doda bardzo starała się wyglądać gustownie i z klasą. Nie mniej jednak metka to nie wszystko, bo Dodzie brakuje klasy samej w sobie - od markowych ciuchów jej nie przybędzie... Jeśli chodzi o styl to Ramona wygrywa, ubiera się nowatorsko i oryginalnie, stawia na młodych, utalentowanych projektantów i zawsze wygląda ciekawie. Co do głosu też nie ma czego porównywać. Doda ma mocny głos i nic poza tym, Ramona technikę ma niesamowitą, jest jedną z najlepszych polskich wokalistek moim zdaniem. Ma pomysł na siebie, Doda kojarzy mi się ze strasznym kiczem mimo tych wszystkich drogich okładek i teledysków.

 • marcinek

  Oceniono 12 razy 6

  jak można było w ogóle te dwie osoby postawić obok siebie. Ramona jest o kilka klas wyżej.

 • dzoana.o

  Oceniono 16 razy 6

  100% prawdy . dodzina odwali się się w Gucci i wygląda jak z bazaru! jest takie wideo plotka co ona mowi "TO JEST GUCCI" ;) kazdy sie nabija z niej

 • shakira111

  Oceniono 14 razy 6

  xDDDDDDDDD dobre :D

 • vigi

  Oceniono 11 razy 5

  Doda zawsze zalatywała bazarem, ale myslę ze słowa Ramony wyrwane zpostały z kontekstu. Ona raczej nie krytykuje nikogo. Jest bardzo tolerancyjna.

 • buli31

  Oceniono 17 razy 5

  Ma,ma rację

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX