Kazadi rozstała się ze Szlagowską

Koniec zamieszania.
Koniec zamieszania Patrycja Kazadi rozstała się z Żanetą Szlagowską. Żaneta Szlagowska buduje firmę menedżerską z Mają Sablewską. Przez rozstanie Szlagowskiej z Kazadi, Sablewska nie będzie miała żadnego wpływu na karierę Kazadi. Jak podaje Plejada.pl, Patrycja Kazadi wydała oficjalne oświadczenie w sprawie zwolnienia swojej menadżerki. "Pragnę poinformować, że moim menadżerem przez ostatnie pół roku była tylko i wyłącznie Żaneta Szlagowska. Zakończyłam współpracę z Żanetą w połowie sierpnia b.r. za obopólnym porozumieniem. Wszystkie insynuacje jakoby między mną a Mają Sablewską doszło do nieporozumień są po prostu nieprawdziwe" - możemy przeczytać w ośwadczeniu. Żaneta Szlagowska buduje firmę menedżerską z Mają Sablewską. Przez rozstanie Szlagowskiej z Kazadi, Sablewska też już nie będzie miała żadnego wpływu na karierę Kazadi. Może to i dobrze... Szlagowska jest osobą bardzo znana w branży muzycznej. Była szefową promocji i marketingu Universal Music Polska. Żaneta jest mamą Toli Szlagowskiej, wokalistki zespołu Blog 27.

Jak podaje plejada.plPatrycja Kazadi wydała oficjalne oświadczenie w sprawie zwolnienia swojej menadżerki:

Pragnę poinformować, że moim menadżerem przez ostatnie pół roku była tylko i wyłącznie Żaneta Szlagowska. Zakończyłam współpracę z Żanetą w połowie sierpnia b.r. za obopólnym porozumieniem. Wszystkie insynuacje jakoby między mną, a Mają Sablewską doszło do nieporozumień są po prostu nieprawdziwe.

Żaneta Szlagowska buduje firmę menedżerską z Mają Sablewską. Przez rozstanie Szlagowskiej z Kazadi, Sablewska też już nie będzie miała żadnego wpływu na karierę Kazadi. Może to i dobrze...

Szlagowska jest osobą bardzo znaną w branży muzycznej. Była szefową promocji i marketingu Universal Music Polska. Żaneta jest mamą Toli Szlagowskiej, wokalistki zespołu Blog 27.

 

 

kori


Zobacz także:

Ola Szwed - jak ona wyrosła!

Największe ciacha polskiego szołbiznesu

Plejada gwiazd na pokazie mody

Więcej o:
Komentarze (9)
Kazadi rozstała się ze Szlagowską
Zaloguj się
 • krzycho22

  Oceniono 8 razy 6

  A po co jej menadżer?

 • fafur

  Oceniono 7 razy 5

  o matko! i co teraz bedzie?????

 • nkwd

  Oceniono 2 razy 2

  Mówcie co chcecie,ale dla mnie to ani artystka ani menadżer..........dno.

 • gumbas

  Oceniono 1 raz 1

  kazadi sie w dupie poprzewracało

 • jablonexkociak

  Oceniono 9 razy 1

  Patrisia Kazabi lepiej by zrobiła coś ze swoim mega grubym kuprem a nie wydaje oświadczenia w nie istotnej sprawie.Po co jej menadżer,kim ona jest?

 • 10eryfa

  Oceniono 4 razy 0

  szanujący się manager ( a takimi są Sablewska i Szlagowska) współpracuje z prawdziwymi gwiazdami a nie celebrytkami...

 • martuchaaaa

  Oceniono 8 razy 0

  Raczek miał rację. Sablewska to współczesny Nikoś Dyzma.

 • fan_ani_gogoli

  Oceniono 1 raz -1

  Patrycja jest zajebista !!!!!!!!!

 • klawisz

  Oceniono 9 razy -1

  BO MENAGEROM SIE WYDAJE ZE TO ONI ZATRUDNIAJĄ GWIAZDY ...OTÓŻ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO GWIAZDY ZATRUDNIAJĄ MENAGERÓW I TO MENAGEROWIE MAJĄ CHODZIC TAK JAK GWIAZDY SOBIE ŻYCZĄ BO W KONCU ZA TO MAJĄ PŁACONE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX