Wojewódzki żartuje z wypadku Kozyry

Wojewódzki vs. Kozyra - ciąg dalszy.

Jakiś czas temu Robert Kozyra miał wypadek na planie serialu ''Czas honoru''. Kozyra zrezygnował z pomocy kaskadera i podczas kręcenia finałowej sceny walki hitlerowców z polskimi żołnierzami zerwał ścięgno w prawej ręce. Miał wstrząśnienie mózgu. Kuba Wojewódzki, nie tracąc czasu od razu, postanowił wbić szpilę w Kozyrę. W ''Polityce'' napisał:

Robert Kozyra, juror programu ''Mam talent'', uległ wypadkowi na planie serialu ''Czas honoru''. Podobno potłukł się i ma wstrząs mózgu. Robertowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Tak trudno dziś o kogoś fajnego do nienawidzenia - pisze Wojewódzki.

Śmieszne?


Rudy

 

Zobacz także:

Plejada gwiazd na ramówce Polsatu

Ofiary jesiennych ramówek telewizyjnych

Rosie niczym ogień!

Więcej o:
Komentarze (17)
Wojewódzki żartuje z wypadku Kozyry
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 6 razy 6

  Ale upał dzisiaj.

 • kolakola

  Oceniono 4 razy 4

  Zabawne.

 • nkwd

  Oceniono 8 razy 4

  Ha,ha,ha, oj Kubuś,Kubuś,niezmiennie Cię kocham za Twoje mówienie prawdy,która dla niektórych jest bolesna.

 • artnam

  Oceniono 2 razy 2

  śmieszne

 • saba20

  Oceniono 6 razy 2

  Na siłe robi się z profesjonalizmu Kuby albo demona,albo człowieka pustego .

 • cosma

  Oceniono 4 razy 2

  LUBIĘ ,jak Kuba się śmieje !!! Lecę na tych samych falach ,co on !

 • eskimos

  Oceniono 1 raz 1

  Zawsze sie zastanawiałem czy Kuba nie jest polskim ROVE z Australii? utaj był taki sam wygłupas i też dał sie lubic i nienawidziec jednoczesnie. Zapraszam jak kogos interesuje zycie w dalekiej AU: http://moje-melbourne.blogspot.com/.

 • audik

  Oceniono 1 raz 1

  dobre ...!!!!

 • fuchur07

  Oceniono 3 razy 1

  Dobrze, że Kuba Wojewódzki życzy zdrowia Robertowi Kozyrze, nawet jeśli obaj panowie się nie lubią. A co do tytułu tego artykułu, to rzeczywiście jest bardzo prowokujący, sugeruje, że Kuba naprawdę wyśmiewa się z wypadku Kozyry, co może zmylić niejednego użytkownika Plotka. Ja, tak jak moja przedmówczyni, już gotowa byłam przymówić Kubie: "Nie śmiej się, dziadku, z cudzego wypadku", tylko przeczytałam uważnie artykuł i nic nie zauważyłam o tym rzekomym wyśmiewaniu się. Cóż, pan Wojewódzki lubi być złośliwy i potrafi dogadać innym, ale chyba nie jest aż tak złośliwy, żeby śmiać się z czyjegoś wypadku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX