Miss Polski broni Miss Polonia

Co powiedziała?
Miss Polski broni Miss Polonii Co powiedziała? W programie ''Wstajesz i wiesz'' Miss Polonia Rozalia Mancewicz nie potrafiła powiedzieć, czym jest dla niej Polska. Miss Polski Anna Jamróz broni koleżanki Niedawno pisaliśmy o wpadce Rozalii Mancewicz w programie na żywo. W ''Wstajesz i wiesz'' w TVN Rozalia nie potrafiła powiedzieć, czym jest dla niej Polska. Szybko w obronę wzięła ją jej menedżerka Małgorzata Herde. Okazuje się, że to nie jedyna osoba, która broni miss. Miss Polski 2009, Anna Jamróz, w wywiadzie dla namonciaku.pl powiedziała o negatywnych stronach bycia miss. "Przede wszystkim panujące stereotypy, które są jeszcze pompowane przez media. Choćby ostatni wywiad z Rozalią Mancewicz. Mieszanie pytań o sukienkę i odczucia patriotyczne, może spowodować lekką konsternację". Czy waszym zdaniem to jest wina mediów?

Niedawno pisaliśmy o wpadce Rozalii Mancewicz w programie na żywo. W ''Wstajesz i wiesz'' w TVN Rozalia nie potrafiła powiedzieć, czym jest dla niej Polska. Szybko w obronę wzięła ją jej menedżerka Małgorzata Herde. Okazuje się, że to nie jedyna osoba, która broni miss. Miss Polski 2009, Anna Jamróz w wywiadzie dla namonciaku.pl powiedziała o negatywnych stronach bycia miss.

Przede wszystkim panujące stereotypy, które są jeszcze pompowane przez media. Choćby ostatni wywiad z Rozalią Mancewicz. Mieszanie pytań o sukienkę i odczucia patriotyczne, może spowodować lekką konsternację.

Czy waszym zdaniem to jest wina mediów?

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Skąpe gwiazdy cz. 1

One mają najpiękniejsze ciała na świecie!

Torbicka, Szulim, Kożuchowska - piękne z TVP