Gwiazda "Titanica" uratowała staruszkę z pożaru

Co się stało?!

Co za historia! Multimilioner Richard Bronson ma jedną z karaibskich wysp, na której oprócz tropikalnego lasu jest jeden z jego domów oraz kilka domów dla znajomych VIP-ów, których Bronson czasem zaprasza na wyspę.

Ostatnio odwiedziła go gwiazda "Titanica" - Kate Winslet razem z dwójką swoich dzieci. Ale pewnie długo nie zapomni tej wizyty. Wczoraj na wyspie wybuchł pożar. Zapalił się jeden z domów, w którym była 90-letnia matka Bronsona. Uratowała ją właśnie Kate Winslet, która gdy tylko zobaczyła płomienie i dym, nie patrząc na nic, natychmiast rzuciła się na ratunek!

Z płonącego domu nie pozostało nic, a starsza pani przeżyła wyłącznie dzięki aktorce. To już niemal gotowy scenariusz na film.

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Katie Price w bikini!

Ślub Kim Kardashian. WIDEO

Jak oni się poznali cz. 4


Więcej o:
Komentarze (7)
Gwiazda "Titanica" uratowała staruszkę z pożaru
Zaloguj się
 • stockgirl

  Oceniono 6 razy 6

  Myślę ,że każdy próbowałby pomóc,ale nie wiem czy każdy miałby na to odwagę ..!

 • kolakola

  Oceniono 2 razy 2

  Uwielbiam tą kobietę

 • gguciaa

  Oceniono 2 razy 2

  Odważna Kate.

 • plameczka

  Oceniono 3 razy 1

  "Gwiazda Titanica"? Czy autor artykułu nigdy nie bywa w kinie lub nie posiada w domu telewizora, że tak wspaniała aktorka jak Kate Winslet kojarzy mu się tylko z filmem sprzed jakichś kilkunastu lat?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 1 raz 1

  pałacyk... misiu :*** nie pij, gdy piszesz newsy. I tak Cię kocham. Ale dzieci nie mamy, zatem bajki do lustra opowiadaj, co? Winslet ją wyciągnęła, ale nie w takich okolicznościach, o których piszesz - "Kate Winslet, która gdy tylko zobaczyła płomienie i dym, nie patrząc na nic, natychmiast rzuciła się na ratunek!" -> www.digitaljournal.com/article/310674
  Niach, niach. Manipuluj maleństwem, co?
  Odważna jest, choć jej nie trawię.

 • sandrusia102

  Oceniono 2 razy 0

  Zgadzam sie w 100% jak można o tak wielkiej aktorce pisać "gwiazda Titanica" jak coś piszecie o Kate to Zawsze jako o "gwieździe Titanica" niech autor tego newsa weźmie sie za siebie i nadrobi wiedze o filmach Bo akurat Winslet nie jest znana tylko z Titanica. Jest zaje*bistą aktorką i kazdy jej film jest wielkim hitem w kinie.....Pierd*olony dziennikarz o tak wielkiej gwieździe pisze jak o hu*jowej aktoreczce jednego filmu....Piszcie wiecej o swej Doduni która wam płaci za newsy bo tylko to wam zostało

 • spiewam

  Oceniono 2 razy -2

  szort.pl/fvskr
  Jaki bd tytuł filmu kręcon ego z dodaą?
  jak myślisz? ile osób zerknie na tą strone? co x odwiedzin nagordy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX