Skrzynecka o ukrywaniu ciąży

W końcu jest szczęśliwa.
Skrzynecka opowiada o ciąży W końcu jest szczęśliwa "Upragnioną ciążę udało nam się uchować przez kilka miesięcy z dala od mediów- do momentu, kiedy już nie da się tego ukryć" - mówi szczęśliwa Kasia Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka w wywiadzie dla magazynu ''Gala'' opowiedziała o szczęściu z przyszłego macierzyństwa. Gwiazda wyznała też dlaczego nie urodziła wcześniej. "Tę miłą okoliczność udało nam się uchować przez kilka miesięcy z dala od amoku medialnego - do momentu, kiedy moja figura na tyle ewidentnie nie zbliżyła się do formy ideału, czyli kulistej, że już nie da się tego ukryć. (...) To nie była kwestia mojego wyboru. Po prostu nie było mi dane wcześniej zostać mamą. Setki kobiet starają się o macierzyństwo nawet przez wiele lat. Dopóki kobiecie pozwala zdrowie i wiek biologiczny, nie należy tracić wiary ani się poddawać" - mówi. Wcześniej Skrzynecka kilka razy poroniła. Także wtedy, gdy była już w związku z Marcinem Łopuckim. Za każdym razem była to dla niej ogromna tragedia. Spełniała się jako mama, pomagając w wychowaniu dzieci Łopuckiego - 16-letniej córki Pauli i syna Dawida. Łopucki przejął nad nimi opiekę po rozwodzie z pierwszą żoną. Teraz Skrzynecka będzie się mogła sprawdzić jako mama własnego malucha. Plotek trzyma kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Katarzyna Skrzynecka w wywiadzie dla magazynu ''Gala'' opowiedziała o szczęściu z przyszłego macierzyństwa. Gwiazda powiedziała też dlaczego nie urodziła wcześniej.

Tę miłą okoliczność udało nam się uchować przez kilka miesięcy z dala od amoku medialnego - do momentu, kiedy moja figura na tyle ewidentnie nie zbliżyła się do formy ideału, czyli kulistej, że już nie da się tego ukryć. (...) To nie była kwestia mojego wyboru. Po prostu nie było mi dane wcześniej zostać mamą. Setki kobiet starają się o macierzyństwo nawet przez wiele lat. Dopóki kobiecie pozwala zdrowie i wiek biologiczny, nie należy tracić wiary ani się poddawać!

Wcześniej Skrzynecka kilka razy poroniła. Także wtedy, gdy była już w związku z Marcinem Łopuckim. Za każdym razem była to dla niej ogromna tragedia. Spełniała się jako mama pomagając w wychowaniu dzieci Łopuckiego - 16-letniej córki Pauli i syna Dawida. Łopucki przejął nad nimi opiekę po rozwodzie z pierwszą żoną.

Teraz Skrzynecka będzie się mogła sprawdzić jako mama własnego malucha. Plotek trzyma kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

 

(Screen z magazynu ''Gala'')

 

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Kożuchowska w ultra krótkiej sukience

Przeszli z TVN do TVP

Jak oni się poznali cz.4