Papierska nie ma pracy

Zwyciężczyni "Top model" czeka na propozycje.
Paulina Papierska nie ma pracy Zwyciężczyni "Top model" nie zobaczymy pozującej dla kolorowych magazynów Paulina Papierska nie wykorzystała jeszcze swej szansy. Modelka wróciła z Turcji, ale w najbliższym czasie nie zobaczymy jej pozującej dla kolorowych magazynów. Paulina Papierska nie wykorzystała jeszcze swojej szansy, tak jak wszyscy się spodziewali. W agencji D'Vision, która się nią zajmuje, dowiedzieliśmy się, że modelka wróciła z Turcji, ale w najbliższym czasie nie zobaczymy jej pozującej dla kolorowych magazynów. We wrześniu i październiku wraz z koleżankami z programu odwiedzi jednak galerie handlowe m.in. w Warszawie, Gliwicach, Krakowie i Zielonej Górze. Na imprezach na pewno weźmie udział w pokazach mody. Miejmy nadzieję, że Paulina wkrótce zamieni galerie handlowe na wybiegi wielkich projektantów. Na razie to Ola Kuligowska i Ania Piszczałka są prawdziwymi zwyciężczyniami "Top Model".

Paulina Papierska  nie wykorzystała jeszcze swojej szansy, tak jak wszyscy spodziewali. W agencji D'Vision, która się nią zajmuje dowiedzieliśmy się, że modelka wróciła z Turcji, ale w najbliższym czasie nie zobaczymy jej pozującej dla kolorowych magazynów.

We wrześniu i październiku wraz z koleżankami z programu odwiedzi jednak galerie handlowe m.in. w Warszawie, Gliwicach, Krakowie i Zielonej Górze. Na imprezach na pewno weźmie udział w pokazach mody.

 

Miejmy nadzieję, że wkrótce Paulina wkrótce zamieni galerie handlowe na wybiegi wielkich projektantów. Na razie to Ola Kuligowska i Ania Piszczałka są prawdziwymi zwyciężczyniami Top Model.

 

Kabe

 

Zobacz także:

Majewski naśmiewa się z Dody!

Maciej Rock pokazał żonę

Lady Gaga zdejmuje stanik

Ślub Sykut - wielcy nieobecni