Papierska nie ma pracy

Zwyciężczyni "Top model" czeka na propozycje.
Paulina Papierska nie ma pracy Zwyciężczyni "Top model" nie zobaczymy pozującej dla kolorowych magazynów Paulina Papierska nie wykorzystała jeszcze swej szansy. Modelka wróciła z Turcji, ale w najbliższym czasie nie zobaczymy jej pozującej dla kolorowych magazynów. Paulina Papierska nie wykorzystała jeszcze swojej szansy, tak jak wszyscy się spodziewali. W agencji D'Vision, która się nią zajmuje, dowiedzieliśmy się, że modelka wróciła z Turcji, ale w najbliższym czasie nie zobaczymy jej pozującej dla kolorowych magazynów. We wrześniu i październiku wraz z koleżankami z programu odwiedzi jednak galerie handlowe m.in. w Warszawie, Gliwicach, Krakowie i Zielonej Górze. Na imprezach na pewno weźmie udział w pokazach mody. Miejmy nadzieję, że Paulina wkrótce zamieni galerie handlowe na wybiegi wielkich projektantów. Na razie to Ola Kuligowska i Ania Piszczałka są prawdziwymi zwyciężczyniami "Top Model".

Paulina Papierska  nie wykorzystała jeszcze swojej szansy, tak jak wszyscy spodziewali. W agencji D'Vision, która się nią zajmuje dowiedzieliśmy się, że modelka wróciła z Turcji, ale w najbliższym czasie nie zobaczymy jej pozującej dla kolorowych magazynów.

We wrześniu i październiku wraz z koleżankami z programu odwiedzi jednak galerie handlowe m.in. w Warszawie, Gliwicach, Krakowie i Zielonej Górze. Na imprezach na pewno weźmie udział w pokazach mody.

 

Miejmy nadzieję, że wkrótce Paulina wkrótce zamieni galerie handlowe na wybiegi wielkich projektantów. Na razie to Ola Kuligowska i Ania Piszczałka są prawdziwymi zwyciężczyniami Top Model.

 

Kabe

 

Zobacz także:

Majewski naśmiewa się z Dody!

Maciej Rock pokazał żonę

Lady Gaga zdejmuje stanik

Ślub Sykut - wielcy nieobecni

Więcej o:
Komentarze (30)
Papierska nie ma pracy
Zaloguj się
 • sarina77

  Oceniono 9 razy 7

  W amerykańskim i brytyjskim top model są sami profesjonaliści w jury, oni potrafią dobrze ocenić i nie popełnić błędu. Ale w naszym ? Wsadzili Wolińskiego, który patrzy tylko na wygląd dziewczyny. Wsadzili dziennikarkę Korwin-Piotrowską, która się na tym nie zna, Tyszkę, fotografa, któremu nic się nie podoba. No i Krupę, pierwszą lepszą modelkę umiejącą mówić po "polskiemu".

 • nirczes

  Oceniono 7 razy 7

  tez jestem zdania ze nie powinna wygrać !!!!!!!! jest beznadziejna

 • nkwd

  Oceniono 7 razy 7

  Niestety,szybka sława osób bez talentu- to żart.

 • nataliaaa94

  Oceniono 8 razy 6

  Jaka modelka, taka kariera...

 • zebra20

  Oceniono 6 razy 6

  jakoś mnie to nie dziwi...

 • milejdi

  Oceniono 5 razy 5

  Po prostu nie ma w sobie tego czegoś ;-) Tu już nawet nie chodzi o jej 172 cm, bo stosunkowo dużo pracuje modelek, których wzrost oscyluje właśnie ok 1,7m. Może, jak ktoś słusznie zauważył, nie umiała tupnąć nogą i zawalczyć o swoje? W końcu tak naprawdę to jej agneci pracuja dla niej, a nie na odwrót.

 • dominika970622

  Oceniono 9 razy 5

  Szczerze to chyba większość myślała że tak będzie.;P Ona jest wg. taka jakaś brzydka...oprócz jej pomarańczowych ust tutaj, to nic mi sie w niej nie podoba. nie mam pojęcia jak ona mogła zostać "niby modelką"!

 • jankaj

  Oceniono 7 razy 5

  przewaznie tak to jest ze kariere po wszystkich tego typu programach robia ci co odpadli tuz przed finalem takze papierska potwierdza te smutna acz prawdziwa teorie

 • cosma

  Oceniono 5 razy 5

  Odwiedzi galerie - czyli zwykłą ,prostą ,GALERIANKĄ jest ,a nie modelką !!! haha
  kogo wy TU plotek lansujecie ??!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX