Korwin-Piotrowska: Dawid zabrał mi klucz do lodówki

Projektant dołożył starań, aby Karolina się wylaszczyła?

Dawid Woliński w wywiadzie dla "Gwiazdy" oznajmił, że to DZIĘKI NIEMU Karolina Korwin-Piotrowska się wylaszczyła. A powiedzmy sobie szczerze - wylaszczyła się na bogato.

Karolina wreszcie mnie posłuchała. Zaczęła dbać o siebie, odchudziła się - mówi Woliński.

Trochę zabawne, prawda? Karolina ma na ten temat zupełnie inne zdanie. Demon Fejsa (Tak, tak, wiemy Karolino, że spodobała Ci się nasza ksywka) obśmiała wyznanie kolegi z pracy na swoim facebookowym profilu:

Dawid zabrał mi klucz do lodówki, pokazał jak uzywać mydła, szamponu i pasty do zębów oraz depilatora. NIe ma to jak dobrzy koledzy z szołbizu... - Dzięki, Dawiś:)))

Nas rozbawia ogólnonarodowa dyskusja o metamorfozie Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Może modowe orędzie do narodu?

Mrock

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska - od szarej myszki do jurorki "Top model"

Korwin-Piotrowska oburzona 10-letnią modelką!

Gwiazdy uzależnione od Facebooka

Więcej o:
Komentarze (26)
Korwin-Piotrowska: Dawid zabrał mi klucz do lodówki
Zaloguj się
 • karenira

  Oceniono 3 razy 3

  Swoją drogą, to wall KKP robi się coraz bardziej infantylny (te słodkie pogwarki z Tysiem (M. Tyszką) i Dawisiem Wolińskim i resztą TWA). Pozamedialne lizod***py robia za tło, ale tego nie widzą... Zjechać teledysk Górniakowej i udawać, że wywiad Dody w toplessie a'la Górniak żenujacy nie jest... Krupcia jest cacy, a Anja Rubik be. Wszystko się kręci wokól ramówki TVN.

 • sansa

  Oceniono 3 razy 3

  No zaraz, ale ona najwyraźniej pokazuje dystans do siebie samej, a nie śmieje się z Wolińskiego.

 • stockgirl

  Oceniono 2 razy 2

  Czy ona będzie gruba czy chuda co mnie i tak nie obchodzi ...to i tak jej nie będę lubiła !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 2

  Jakoś nie widzę ogólnonarodowej dyskusji na temat Korwin-Piotrowskiej. Może dlatego, że jestem krótkowidzem. A ciekawi mnie też jeszcze jedna rzecz. Od kiedy Woliński jest wyznacznikiem czegokolwiek? Mnie jego narcyzm przeraża. Podobnie jak i ostatnio nadmiernie eksponowana "wszystkowiedza" Piotrowskiej. Choć czasem widać u niej przebłyski dystansu do siebie, który jakby się zagubił od czasu brylowania w "Top Model".
  @fanizymiko - musisz zdjęcia ekskrementów dosłać w 3D jeszcze, a najlepiej w 4D. HD to zdecydowanie za mało. I mimo, że Mrock lubi wstawiać gó...ane treści, to aż tak bardzo jego zamiłowania do tego typu spraw bym nie przecieniał.

 • fanizymiko

  Oceniono 2 razy 2

  Plotek potrafi ze wszystkiego zrobic wiadomosc. Teraz zaluje ze nie napisalem na fejsie jaka zrobilem dzis rano kupe. News byłby równie interesujacy jak powyzszy.

  Tak więc oglaszam: - wyproznienie bylo w normie o odpowiedniej konsystencji. Fotki w HD są juz na koncie emailowym Mrocka:)))))

 • hamburg

  Oceniono 1 raz 1

  jeszcze tylko fryzjer,mozzzze bedze cud nad wisla ,

 • sansa

  Oceniono 1 raz 1

  @fanizymiko: aaa, czyli, że tu na Plociuchu chcesz z tym goownem? To dawaj, może będzie wreszcie jakiś nius z porządnej doopy! :-)))

 • art_102

  Oceniono 3 razy 1

  Z Piotrkowskiej to nawet porządny pasztet nie jest - raczej taki z przemielonych resztek. Tu się cudów nie zrobi. Mimo, ze sie troche poprawiła w ubiorze, domyła włosy, to paszczy i ani rozumu nikt jej nie przrobi. Nie da sie. Ma laska układy od lat, to niech z nich korzysta, kasę bierze i cicho siedzi, a przede wszystkim, niech sie nie pokazuje na wizji i nie wypowiada na każdy temat.....

 • gwiazdkaszach

  Oceniono 1 raz 1

  A ja to se myslalam ze on jej tak serio z kieszeni wyjoł ten klucz i sobie weszedł do domciu i sobie zobaczyl co ma w lodówce!!!!
  były by z tego jaja
  a tak to gowno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX