Mocne! Kasprzyk: Ciąża Muchy to nie wydarzenie narodowe

Ewa Kasprzyk nie rozumie ogromnego zainteresowania ciążą koleżanki po fachu.

Według Kasprzyk ciąża Muchy jest traktowana jak co najmniej wybór prezydenta. Dziwi ją prześciganie się tabloidów w publikowaniu zdjęć aktorki "Prosto w serce" z brzuszkiem.

Ciąża Muchy to nie wydarzenie narodowe! Sama mam dziecko 25 lat i jakoś przeżyłam tych 9 miesięcy - powiedziała Kasprzyk.

 

A Wy jak oceniacie nadmiar informacji o ciąży Anny Muchy w mediach?

 

Kabe

Zobacz także:

Anna Mucha martwi się o pracę

Anna Mucha - jak się ubiera w ciąży

"M jak miłość": Będzie WIĘCEJ Muchy

Więcej o:
Komentarze (64)
Mocne! Kasprzyk: Ciąża Muchy to nie wydarzenie narodowe
Zaloguj się
 • cholera

  Oceniono 15 razy 13

  "A Wy jak oceniacie nadmiar informacji o ciąży Anny Muchy w mediach?"

  GLUPIE PYTANIE - nie potraficie wywnioskowac wg sredniej negatywnych komentarzy pod czestymi postami o MUSZE, ktore nota bene sami wy publikujecie?

  ...chyba logiczne, ze PRZESADZACIE z tym - glownie wy, bo pudelek nie skupia sie na tej celebrytce.

 • blazi90

  Oceniono 17 razy 13

  Wreszcie przemówił głos rozsądku! Jak zobaczyłem na Plotku quiz pt. "Co wiesz o ciąży Muchy?", nie wiedziałem, czy śmiać się, czy płakać...

 • dak

  Oceniono 15 razy 13

  Celnie!!!!!! Tylko Plotek wciąż jeszcze nie może przeżyć ani jednego dnia bez napisania kilka razy dziennie o ciąży A. Muchy!

 • sensacja

  Oceniono 13 razy 11

  Ma rację, ciąża Muchy to nie jest wydarzenie narodowe. Mucha jest klasycznym przykładem jak media potrafią z nikogo zrobić gwiazdę. Na drugim biegunie jest Cichopek, której od początku media nie lubiły, wmawiając ludziom, że jest przesłodzoną pyzą. A ona była zwykłą, sympatyczną dziewczyną, która umiała wykorzystać szansę. Oczywiście do chwili kiedy nazwała się ikoną telewizyjną.

 • honia2212

  Oceniono 10 razy 8

  i jeszcze wyzsze szpilki powinna ubrac, bo to napewno pomoze ;p

 • bojandy

  Oceniono 12 razy 8

  Oczywiście,no ale co zrobić jak teraz szmatławce karmią się plotkami,a i sami zainteresowani chcą by o nich stale pamiętano.Przecież o Musze za 9-mcy.nikt by nie pamiętał,bo aktorka z niej żadna,no ale co innego celebrytka,w tej roli robi jak nikt.

 • szaronika

  Oceniono 11 razy 7

  Nareszcie ktos odwazyl sie powiedziec glosno prawde o tym calym zamieszaniu z ciaza tej pseudo-aktoreczki. A co to ona jedna?! nie ona pierwsza i nie ostatnia a normalnie robią z tego jakieś wydarzenie roku! Niech ta mucha w koncu urodzi i zniknie w pieluchach bo normalnie juz patrzyc na nia nie mozna, wielka z niej lansiara! Pani Kasprzyk ma racje!

  ps. Nienawidze muchy za futra!!!

 • armandoo

  Oceniono 9 razy 7

  Ma rację.

 • ulka96

  Oceniono 10 razy 6

  ma rację, wszędzie trąbią o Musze (?) bo w ciąży wygląda tak, bo w ciąży ubiera się tak.. szczerze mówiąc gó... mnie to obchodzi:) pewnie jak urodzi to od razu zdj dziecka będą w gazetach.. dla sławy nawet dziecko można poświęcić, czemu nie?! hę? takie są gwiazdy.. nie wszystkie oczywiście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX