PIJANY Machalica wyrzucony z samolotu

Aktor ma kłopoty.

Piotr Machalica w tarapatach. Aktor pod wpływem alkoholu awanturował się na pokładzie samolotu lecącego do Nowego Jorku. Wyprowadzili go mundurowi. Do zdarzenia poszło w piątek koło południa na warszawskim Okęciu.

Załoga samolotu zgłosiła zakłócenie porządku przez dwóch pijanych pasażerów. Kapitan pokładu poprosił pasażerów o opuszczenie samolotu, panowie jednak nie chcieli dobrowolnie wyjść. Wezwana została straż graniczna i panowie opuścili pokład - mówi se.pl, rzecznik straży granicznej Agnieszka Golias.

Machalica po powrocie do domu znalazł inny termin odlotu. Podobno już jest w Nowym Jorku. Jednak po powrocie czeka go niemiła niespodzianka. Sprawa może trafić do sądu.

Swoją drogą pamiętacie historię z 2007 roku, gdy Edyta Olszówka awanturowała się na pokładzie samolotu lecącego do Chicago? Aktorka rzuciła się z pięściami na szefową stewardes, ponieważ ta nie chciała podać jej dać kolejnej lampki szampana. Edyta była wtedy związana z...Piotrem Machalicą. Aktor był wtedy z nią na pokładzie samolotu:-)

Ally

Zobacz także:

Gwiazdy ze swoimi zwierzakami

Doda w Vivie: Seks, zdrady, detektywni. MOCNY WYWIAD

Najfajniejsze młode mamy szołbiznesu