Alicja ma nowy romans?

Bachleda-Curuś poznała włoskiego amanta na planie nowego filmu.
Alicja ma nowy romans? Bachleda-Curuś poznała włoskiego amanta na planie nowego filmu. Alicja Bachleda-Curuś podczas zdjęć do "Bitwy pod Wiedniem" zbliżyła się z partnerującym jej Antonio Cupo. Włoski aktor jest ponoć zauroczony nową koleżanką Alicja Bachleda-Curuś podczas zdjęć do "Bitwy pod Wiedniem" zbliżyła się ponoć mocno z partnerującym jej Antonio Cupo. Zaś włoski aktor jest podobno zauroczony nową koleżanką i spędza z nią mnóstwo czasu nie tylko na planie, ale również poza nim. Według "SHOW" mają ze sobą wiele wspólnego - kochają muzykę, przyjaźnią się z rodzeństwem, oboje żyją też na walizkach. Nie zdziwiłoby nikogo, gdyby rzeczywiście połączyło ich coś więcej. Wydaje się, że Alicja pozbierała się już po rozstaniu z Colinem Farrelem, a Cupo od jakiegoś czasu też jest wolny... Czekamy zatem na rozwój wydarzeń.

Alicja Bachleda-Curuś ,podczas zdjęć do "Bitwy pod Wiedniem", zbliżyła się ponoć mocno z partnerującym jej Antonio Cupo. Zaś włoski aktor jest podobno zauroczony nową koleżanką i spędza z nią mnóstwo czasu nie tylko na planie, ale również poza nim. Według "SHOW" mają ze sobą wiele wspólnego -  kochają muzykę, przyjaźnią się z rodzeństwem, oboje żyją tez na walizkach. Nie zdziwiłoby nikogo, gdyby rzeczywiście połączyło ich coś więcej.

Wydaje się, że Alicja pozbierała się już po rozstaniu z Colinem Farrelem, a Cupo od jakiegoś czasu też jest wolny... Czekamy zatem na rozwój wydarzeń.

Alicja Bachleda-Curuś

Kabe

Zobacz także:

Jak oni się poznali cz.3

Bachleda-Curuś bawiła się w Zakopanem!

Królowe okładek - która rządzi?