Nowości na kotkowym blogu

Kotek stara się być dla Was jak najlepszy i co chwile dodaje nowe możliwości na serwisie. Jak wiecie, na serwisie macie możliwość pisania bloga. Niedawno wprowadziliśmy kilka drobnych nowości - sprawdźcie, co nowego na kotkowym blogu!

Ta funkcjonalność na pewno przypadnie Wam do gustu. Od jakiegoś czasu macie możliwość obserwowania, ile osób odwiedziło Waszego bloga. Statystyki zliczane są od poprzedniego piątku, a nie od początku istnienia blogów, dlatego wynik może być póki co nieco niższy niż byście tego oczekiwali...

Kolejna nowość - linkowanie zdjęć. Dzięki tej opcji możecie podlinkować fotkę, którą dodajecie na swojego bloga. Jak to zrobić? Ilustruje to poniższy obrazek:

Po dodaniu zdjęcia wystarczy kliknąć na nie kursorem i wrzucić link opcją, która służy również do podlinkowania tekstu.

Pod każdym wpisem znajduje się przycisk, który przeniesie Was do kolejnego lub poprzedniego wpisu - dzięki temu, jeśli zechcecie przeczytać inne notkii z bloga, nie będziecie musieli wracać do strony głównej bloga:

Każdy wpis na blogu możecie teraz polubić na Facebook'u - na stronie głównej z blogami, pod każdym wpisem widnieje ikonka - wystarczy na nią kliknąć i... gotowe :)

Jeśli macie jakieś pytania, uwagi, czy propozycje, jak jeszcze można by ulepszyć blogi - piszcie w komentarzach!

 

Zobacz także:

Blog idealny? Sprawdź, jak go stworzyć!