Zdjęcie symbol, a na nim... Polka!

Niesamowita historia Polki w Anglii.
Zdjęcie "Symbol" a na nim... Polka! Niesamowita historia Polki podczas zamieszek w Anglii We wtorek na pierwszych stronach brytyjskich gazet pojawiło się zdjęcie kobiety wyskakującej z płonącego budynku. To 32-letnia Monika Kończyk - pisze "Guardian" We wtorek na pierwszych stronach pięciu największych brytyjskich gazet pojawiło się zdjęcie z zamieszek. Na zdjęciu widać, jak kobieta wyskakuje z płonącego budynku. Pokazały to media na całym świecie. Zdjęcie uznane zostało za "symbol zamieszek". Kobieta która wyskoczyła z okna wprost w ramiona przyjaciół jest Polką! "Guardian" informuje, że bohaterką zdjęcia jest 32-letnia Monika Kończyk. Monika przebywa w Londynie od marca. Mieszka na piętrze domu znajdującego w miejscu, gdzie doszło do starć między mieszkańcami a policją.

We wtorek na pierwszych stronach pięciu największych brytyjskich gazet pojawiło się zdjęcie z zamieszek. Na zdjęciu widać, jak kobieta wyskakuje z płonącego budynku. Pokazały to media na całym świecie. Zdjęcie uznane zostało za "symbol zamieszek".

Kobieta która wyskoczyła z okna wprost w ramiona przyjaciół jest Polką! "Guardian" informuje, że to 32-letnia Monika Kończyk. Monika jest w Londynie od marca. Mieszka na piętrze domu znajdującego w miejscu, gdzie doszło do starć między mieszkańcami a policją.

Przyjaciele wbrew nakazom policji przedarli się przez gęsty dym i rozpostarli na ziemi poduszki i materace, by kobieta mogła na nie skoczyć. Okazały się niepotrzebne, ponieważ Polkę złapał w locie jej sąsiad Rumun imieniem Adrian - czytamy na wiadomosci.gazeta.pl

 

monika konczyk, londyn, zamieszki, polka, ktora wyskoczyla z plomieni

Mrock

Zobacz także:

Nadchodzi koniec Facebooka?!

Ten kot wygląda jak Hitler

Ma 29 lat i właśnie został dziadkiem!