Była seksbombą jak Figura. Dziś mieszka w Domu Weterana

Poruszająca historia popularnej aktorki.
Smutna historia Anny Majcher Poruszająca historia popularnej aktorki Anny Majcher przez wiele lat była seksbombą jak Figura. Dziś nadal piękna i utalentowana aktorka nie gra nawet w serialach. Mieszka w Domu Weterana w Skolimowie Anna Majcher to druga po Katarzynie Figurze seksbomba wśród aktorek. Piękna i utalentowana aktorka cieszyła oczy zarówno panów jak i pań. Zagrała w wielkich produkcjach jak "Quo Vadis" czy "Ogniem i Mieczem". Dostawała duże rolę w głośnych filmach. Miała więc wszystko. Czasy się zmieniły, a o aktorce przypominali sobie jedynie reżyserzy seriali. Dziś Anna Majcher nie gra nawet w telewizyjnych produkcjach. Została sama, bez pracy, bez ukochanego, który zostawił ją dla innej - donosi "Rewia". Wciąż piękna i utalentowana gwiazda mieszka w Domu Weterana w Skolimowie.

Gdy dowiedzieliśmy się o obecnej sytuacji tej aktorki, zrobiło nam się jej naprawdę szkoda. Anna Majcher to druga po Katarzynie Figurze seksbomba wśród aktorek. Piękna i utalentowana aktorka cieszyła oko zarówno panów, jak i pań. Urodą potrafiła rozgonić smutki widza.

Zagrała w wielkich produkcjach jak "Quo Vadis" czy "Ogniem i Mieczem". Wcześniej dostawała duże rolę w głośnych filmach. Miała więc wszystko.

Czasy się zmieniły, a o aktorce przypominali sobie reżyserzy seriali jak... "Graczykowie". Ale dziś Anna nie gra nawet w serialach. Została sama, bez pracy, bez ukochanego, który zostawił ją dla innej - donosi "Rewia".  Mieszka w Domu Weterana w Skolimowie.

Mrock

Zobacz także:

Nergal - od metalowca do gwiazdora

Ada Szulc na okładce "Cosmo"

Anna Guzik strasznie wychudła