Kuźniar potwierdza: Ślub był!

Jarosław Kuźniar rozmawia z Ewą Wojciechowską.

Prezenter TVN24 i prowadzący "X-Factor" wziął w lipcu tajny ślub. Do mediów nie trafiły żadne zdjęcia z tej ceremonii. Kuźniar zadbał o to, żeby media nie dowiedziały się o jego ślubie z Magdaleną. W uroczystości uczestniczyła najbliższa rodzina i przyjaciele. Fotoreporterzy zrobili mu zdjęcie z obrączką na palcu i Kuźniar przestał udawał, że ślub się nie odbył.

Tak, oczywiście. Był ślub. I tyle - powiedział Kuźniar. - Gdy na antenie TVN24 pewna kobieta spytała mnie, jaka będzie pogoda będzie w sobotę, bo bierze ślub, ja powiedziałem: ?Będzie lało, a poza tym śluby są przereklamowane. Wiem z autopsji?. Puściłem wtedy oko do widza tak oczywiste, że aż boli, a ktoś pisze: ?Kuźniar już żałuje ślubu?. Myślę sobie: "Tęgie umysły muszą to oglądać" - powiedział Kuźniar w rozmowie z Ewą Wojciechowską.

Po tekście: "Wszystkiego najlepszego wszystkim mamom, nawet tym, które mają za długie języki", Kuźniar został ostro skrytykowany. Prezenter nauczony doświadczeniem powinien wiedzieć, że widzowie biorą WSZYSTKIE jego słowa na poważnie. W końcu to kanał informacyjny, a nie show. Lepiej czasem ugryźć się w język, niż tłumaczyć się ze swoich słów...

Poli

Zobacz także:

Żona Kuźniara wygląda tak. FOTO

Jak Kuźniar chował obrączkę i co z tego wyszło...

Karuzela Cooltury - kto wpadł?